بهترين ها

sharj

بهترين ها

تبلیغات

ساخت وبلاگ

واقعيت اين است كه وقتي تفاوت بين پلكسي گلاس و اكريليك را در نظر مي گيريد ، بسيار شبيه به هم هستنداما چند تفاوت قابل توجه وجود داردبياييد آنچه را كه پلكسي گلاس ، اكريليك و يك رقيب سوم مرموز ، پلكسي گلاس است ، و تفاوت بين آنها را تجزيه كنيم.

اكريليك چيست؟ 

اكريليك يك هموپليمر ترموپلاستيك شفاف استبه عبارت ديگر ، اين نوعي پلاستيك است به طور خاص ، پلي متيل متاكريلات (PMMA). اگرچه اين ماده اغلب به صورت ورق به عنوان جايگزين شيشه فروش مي رود ، اما در كاربردهاي مختلف ديگري از جمله رزين ريخته گري ، جوهر و پوشش ، دستگاه هاي پزشكي و ساير موارد نيز استفاده مي شود.

در حالي كه خريد شيشه ارزان تر و آسان تر از اكريليك قابل بازيافت است ، اكريليك نسبت به شيشه محكم تر ، مقاوم در برابر خرد شدن و مقاومت در برابر عناصر و فرسايش استبسته به نوع توليد ، مي تواند از خراش بيشتري نسبت به شيشه داشته باشد يا در برابر خراش و ضربه بسيار مقاوم باشد.

در نتيجه ، از اكريليك در بسياري از برنامه ها استفاده مي شود كه در غير اين صورت انتظار داريد از شيشه استفاده شودبه عنوان مثال ، لنزهاي عينك معمولاً از اكريليك ساخته مي شوندبه عنوان مثال ، لنزهاي عينك معمولاً از اكريليك ساخته مي شوند زيرا اكريليك علاوه بر انعكاس كمتري نسبت به شيشه ، مي تواند در برابر خراش و مقاومت در برابر خرد شدن ، باعث كاهش ميزان تابش خيره كننده شود.

پلكسي گلاس چيست؟

پلكسي گلاس نوعي ورق اكريليك شفاف است ، و به طور خاص به عنوان اصطلاح عمومي براي اشاره به چند محصول مختلفي كه با نام هاي مختلف توليد مي شوند ، از جمله پلكسي گلاس ، نام تجاري اصلي ، استفاده مي شودهنگامي كه اكريليك در اوايل دهه 1900 ايجاد شد ، يكي از محصولات توليد شده با آن با نام پلكسي گلاس ثبت شدامروزه ، تعدادي از توليد كنندگان محصولات اكريليك  پلكسي شفاف را با نام هاي تجاري از جمله اكريليت ، كرايلوكس ، لوسيت و پرسپكس به فروش مي رسانند.

بنابراين ، تفاوت بين پلكسي گلاس و اكريليك چيست؟

اگر تفاوت بين پلكسي گلاس ، پلكسي گلاس و ورق هاي اكريليك را در نظر داريد ، براي خريد پلكسي گلاس واقعيت اين است كه شباهت ها بيشتر از تفاوت ها هستندبه طور معمول ، محصولات پلكسي گلاس و اكريليك كه از آنها به عنوان پلكسي گلاس ياد مي شود ، كيفيت هاي بسيار مشابهي دارندبه طور معمول ، تنها تفاوت در روش توليد اين دو محصول است. ورق هاي اكريليك معمولاً با استفاده از يكي از دو روش اكستروژن يا ريخته گري سلول توليد مي شونداكريليك اكسترود شده با استفاده از فرآيند اكستروژن ، همانطور كه از نامش پيداست ، توليد مي شوداكريليك به طور مداوم اكسترود مي شود و ورق هاي اكريليك ايجاد مي كند.

از طرف ديگر ، فرآيند ريخته گري سلول شامل ريختن اكريليك بدون واكنش بين دو صفحه شيشه اي ، ايجاد سلول استپس از اتمام واكنش و بهبود آكريليك ، شيشه از اكريليك جدا شده و ورق اكريليك بازرسي مي شوداز آنجا كه اين فرآيند زمان و كار بيشتري دارد ، اكريليك سلولي گران تر است اما معمولاً از كيفيت بالاتري برخوردار است و از دوام بالاتري نيز برخوردار استمحصولات پلكسي گلاس فقط با استفاده از فرايند بازيگران سلول توليد مي شوندبنابراين ، اگر هزينه بيشتري براي يك محصول پلكسي گلاس پرداخت مي كنيد ، فقط هزينه نام تجاري را پرداخت نمي كنيدشما در حال پرداخت هزينه هاي اساسي تر توليد و معمولاً محصولي متناسب با نيازهاي خود  هستيد.

 

 


امروزه كمتر كسي پيدا ميشود كه در خانه حداقل 1 عدد اتو بخار نداشته باشد و از اين وسيله پر كاربرد استفاده نكرده باشد.

برندهاي توليدكننده اين محصول بسيار زياد است اما معروف ترين آن ها اتوتفال ميباشد.

البته بهتر است بدانيد اتو در گذشته به اين شكل و شمايل نبوده است و با گذشت زمان شكل و ظاهرش پيشرفت كرده و بهبود يافته و به شكل امروزي رسيده است.

شايد جذاب باشيد بدانيد در گذشته يك تكه سنگ سنگين را صاف ميكردن و سپس آن را بر روي حرارت آتش داغ ميكردند و بر روي لباس و پارچه قرار ميدادن مطمئنا تا اينجا به سختي اين كار پي برده ايد كه اگر در گذشته زندگي ميكرديد سختي بسيار زيادي بايد ميكشيديد براي اتو كردن يك لباس!

 

اما خب به لطف پيشرفت تكنولوژي ديگر از اين خبرها نيست و با وجود يك پريز برق به راحتي ميتوانيد انواع لباس و پارچه را اتو كنيد.

در اين مقاله قرار است بپرداريم به تاريخچه ساخت اتو بخار و معرفي انواع اتو بخار تفال كه مطمئنا هنگام خريد به شما كمك خواهد كرد.

عكسي كه در حال مشاهده آن هستيد نمونه اي از اتو قديمي ميباشد كه بسيار ظاهر جالبي دارد و همانطور كه مشخص است ساختاري همانند اتو بخار هاي امروزي دارد.

اگر بخواهيم دليل به وجود آمدن اين وسيله را توضيح دهيم در اصل اتو به وجود آمد تا لباس هاي خيس را خشك كند اين تعريفي كلي براي اين محصول ميباشد اما رفته رفته كاربري آن مقداري تغيير كرد و تبديل شد به وسيله اي براي از بين بردن چين و چروك لباس ها!

اگر بخواهيم كلمه اتو را ريشه يابي كنيم ايم كله در اصلي تركي هست ( utu ) و اصليت اين كلمه به تركي استانبولي بر ميگردد و به معناي شعله ور شدن ميباشد.

اما اتو ها از اختراعشون تا به امروز از هر لحاظ تغييرات اساسي بسيار زيادي كردند. اگر بخواهيم از نظر ظاهر صحبت كنيم خب عكس هايي كه در بالا مشاهده ميكنيد رو با اتو بخار امروزي مقايسه كنيد تا متوجه پيشرفت علم و تكنولوژي بشويد.

اتوهاي امروزي داراي فناوري ها و تكنولوژي هاي بسيار پيشرفته تري نسبت به اتوهاي قديمي هستند يكي از جذاب ترين ويژگي هاي كه چند سال است به اتو بخار اضافه شده است قابليت خاموشي خودكار ميباشد.

همه ما حداقل يكبار تجربه سوزاندن انواع لباس و پارچه را داريم اما با ويژگي كه در بالا ذكر شد و در اتو تفال هم وجود دارد باعث ميشود ديگر لباس ما دچار سوختگي نشود به طوري كه اگر بيشتر از 10 ثانيه اتو ثابت و بدون حركت بر روي لباس و پارچه قرار بگيرد به صورت خودكار خاموش ميشود.

اين فقط يكي از كاربرد اتوهاي امروزي ميباشد ويژگي هايي كه طي اين سال ها به اتو اضافه شده است بسيار زياد است كه به ترتيب به آن ها خواهيم پرداخت.

 

1 - تنظيم خودكار بخار

به وسيله اين ويژگي ديگر نگران سوختن لباس در اثر حرارت بيش از حد نباشيد . تنظيم بخار خودكار باعث ميشود حرارت اتو بر اساس نوع لباس و پارچه به صورت خودكار تنظم شود و نيازي به تنظيمات دستي نيست.

 

2 - سيستم ضد چكه

شايد اگر 6-7 سال پيش با اتو كار ميكرديد چكه كردن آب و لك شدن لباس امري كاملا طبيعي بود اما امروزه اين يك ايراد بسيار بزرگ است كه به كمك سيستم ضد چكه حل شده است

 

3 - بخاردهي عمودي

بخاردهي عمودي هم از آن ويژگي هايي است كه اگر بخواهيد مبل و پرده و لباس هاي نازك را بخاردهي كنيد بسيار كارآمد خواهد بود به وسيله اين ويژگي بخاردهي عمودي باعث ميشود بدون چسباندن اتو به لباس يا پارچه موردنظر چين و چروك هاي سطحي را از بين ببريد.

 

4 - سيستم رسوب گير

تمامي محصولات برقي كه با آب سروكار دارند بعد از مدتي رسوب آب باعث ميشود نتوانند كاركرد سابق را داشته باشند كه سيستم رسوب گير اين مشكل را حل ميكند اما....

 

5 - مخزن رسوب گير

مخزن رسوب گير هم در اتوهاي سري بالا در پشت اتو قرار دارد كه رسوب در آن جمع شده و ميتوانيد آن را تخليه كنيد .

 

فرق مخزن رسوب گير و سيستم رسوب گير چيست ؟!

اگر قصد خريد اتو تفال داريد سمت اتوهايي برويد كه داراي مخزن رسوب گير هستند كه پشت اتو قرار دارند و به كمك يك دستگيره بيرون كشيده و ميتوان رسوب آب را تخليه كرد. اما سيستم رسوب گير كه در اتوهاي سرو پايين تر و اقتصادي تفال وجود دارد به صورت يك سوزن هست كه ميتوان رسوب را تخليه كرد.

 

6 - قدرت بيشتر يا حجم بخار بيشتر ؟!

قدرت و حجم بخار 2 عامل اساسي در انتخاب اتو بخار هستند . قدرت ميزان حرارت اتو و حجم بخار ميزان خروجي بخار را تايين ميكند كه هرچه قدر اين حجم بيشتر باشد سريعتري چين و چروك هاي لباس برطرف ميشود.

 

مقايسه مهمترين ركن در خريد هر محصولي در بازار ميباشد ، ما هم قرار است بهترين اتو بخار هاي تفال را به شما معرفي كنيم تا بهترين تصميم را هنكام خريد بگيريد.

1 - اتو بخار تفال مدل FV9848

 

با اطمينان ميتوانيم بگوييم اتو تفال 9848 بهترين اتو بخار ساخته شده تفال ميباشد لازم به ذكر است اين اتو بخار تفال ساخت فرانسه است و در زير به مشخصات آن خواهيم پرداخت.

قدرت : 3200 تا 3400 وات

حجم بخار : 280 گرم حجم بخار

داراي سيستم خاموشي خودكار بسيار حرفه اي

داراي سيستم رسوب گير و مخزن رسوب گير

داراي فناوري ضد چكه

داراي تنظيم بخار اتوماتيك

از حق نگذريم ظاهر اين اتو بخار هم بسيار جذاب است همچنين به دليل طراحي جديد كه دارد بسيار ارگونوميك و خوش دست است و باعث ميشود حس بسيار خوبي هنگام اتو كشي لباس داشته باشيم.

نكته قابل توجه درباره اتو 9848 تفال جديد بودن آن ميباشد و ساخت سال 2019 ميباشد.

 

2 - اتو بخار تفال مدل FV9845

اتو تفال 9845 هم تمامي ويژگي هاي بالا را دارد و تنها تفاوتش در رنگ ميباشد كه آن را بسيار پرطرفدار كرده است .

 

قدرت : 3200 تا 3400 وات

حجم بخار : 280 گرم حجم بخار

داراي سيستم خاموشي خودكار بسيار حرفه اي

داراي سيستم رسوب گير و مخزن رسوب گير

داراي فناوري ضد چكه

داراي تنظيم بخار اتوماتيك

داراي بخاردهي عمودي

 

 

اين اتو هم براي سال 2019 ميباشد و رنگ مسي آن بسيار پرطرفدار و جذاب است به همين دليل هم رقابت بسيار تنگاتنگي با اتو 9848 دارد.

 

3 - اتو بخار تفال مدل FV9747

اتو 9747 تفال هم از آن اتو هاي خوش فروش بازار است كه به دليل قيمت پايينتر نسب به رقبايش فروش بسيار عالي را تجربه كرد

قدرت 3000 واتي

داراي حجم بخار 230 گرم در دقيقه

سيستم خاموشي خودكار

مخزن رسوب گير

بخاردهي همودي

اين اتو محصول سال 2018 ميباشد و به سبب زيايي ساخت فروش چندهزارتايي را در ايران تجربه كرد

 

4 - اتو بخار تفال مدل FV9740

اتو 9740 تفال هم مانند اتو قبلي است و همان مشخصات را دارد با اين تفاوت كه رنگش متفاوت است و قدرت و حجم بخار كمتري هم دارد

قدرت 3800 واتي

داراي حجم بخار 230 گرم در دقيقه

سيستم خاموشي خودكار

مخزن رسوب گير

بخاردهي همودي

درباره اين اتو ميتوان به رنگ بسيار جذابش اشاره كرد كه هر خريداري را مجذوب خودش ميكند.

 

5 - اتو بخار تفال مدل FV4981

حالا ميرسيم به يك اتو بخار اقتصادي تفال كه داراي بسيار از آپشن ها است و همچنين به خاطر قيمت مناسبش حسابي پرفروش است

 

داراي قدرت 2700 وات

حجم بخار 180 گرم در دقيقه

سيستم قطع كن خودكار

سيست رسوب گير

تنظيم خودكار بخار

همانطور كه مشخصات رو خونديد اين اتو داراي بسياري از ويژگي هاي اتو هاي رده بالا است با اين تفاوت كه قدرت پاييني دارد اما براي استفاده روزمره مناسب است.

 

نتيجه گيري

در اين مقاله به تاريخچه و دليل پيدايش اتو بخار پرداختيم و ويژگي هايي كه انو بخار امروزي دارند را گفتيم همچنين بهترين مدل اتو بخار تفال هم بررسي كرديم براي خريد انتخاب هاي شما بسيار زياد است سعي كنيد قبل از خريد اتو اين مقاله را به خوبي بخونيد.

 

 

 


ساندويچ پانل‌ها از سه لايه مهم تشكيل شده‌اند كه لايه رويه، لايه عايق و لايه زيره نام دارند. هر يك از اين لايه‌ها جنس و انواع مختلفي دارند كه بر اساس كاربرد آن، در شركت آريا بارون توس توسط متخصصين و طراحان مشخص مي‎شود كه دقيقا چه نوع ساندويچ پانلي براي پروژه و نياز شما مناسب است. آيت ماندگار- كارخانه آريا بارون توس چندين دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات ساخت‌وساز فعاليت مي‌كند كه يكي ازمهم‌ترين و محبوب‌ترين آن ساندويچ‌ پانل‌ها هستند. ساندويچ پانل‌ها كارايي زيادي در ساخت ساختمان‌هاي مختلف دارند. كاربردي‌ترين انواع ساندويچ پانل‌ها، ساندويچ پانل‌هاي سقفي و ديواري است. از ساندويچ پانل‌هاي سقفي براي پوشش سقف‌ها استفاده مي‌شود كه به دليل نياز براي تحمل وزن زياد، استحكام لازم را در توليد آن‌ها در نظر مي‌گيرند. ساندويچ پانل‌هاي ديواري براي پوشش داخلي و خارجي ديوارها استفاده مي‌شود كه انواع مختلفي دارد و متناسب با سليقه‌ي شما طرح‌هاي زيبايي دارند.ارل نايتينگل نويسنده و سخنران آمريكايي يكي از قديمي‌ترين و معروف ترين اساتيد موفقيت جهان است كه درسها و آموزشهاي او زندگي افراد زيادي را متحول كرده است. وي مربي چندتن از بزرگترين اساتيد موفقيت در دنيا مانند باب پراكتور و جيم ران بوده است. بسياري او را به عنوان پدر علم موفقيت شخصي مي‌شناسند.

https://sookhtejet.com/about/

 

 


td9s_untitled.png

 

انگشت شست

انگشت شست نماد قدرت اراده يك فرد است و مستقل تر از همه انگشتان است .

سنگ‌هاي ترجيح داده‌شده براي انگشت شست، گارنت و لعل هستند.

5 مرحله براي ساده تعيين سايز انگشتر

انگشت اشاره

انگشت اشاره نماينده قدرت، رهبري و جاه‌طلبي است.

اين انگشت براي نشان دادن نوع خاصي از قدرت در نظر گرفته مي‌شود.

اين موضوع به ويژه در روزگار قديم زماني ديده شد كه پادشاهان مقتدر، انگشتري در انگشت اشاره خود داشتند.

سنگ‌هاي ترجيح داده‌شده براي انگشت نشانه، ياقوت كبود و آميتيست است.

آموزش ساخت انگشتر با كريستال و منجوق

انگشت مياني

انگشت مياني شخصيت فردي را نشان مي‌دهد و با هدف ما در زندگي ارتباط دارد.

اين نماد در وسط قرار گرفته‌است و نماد زندگي متعادل است.

گذاشتن حلقه‌اي بر روي اين انگشت به شما كمك مي‌كند تعادل خود را به زندگي خود اضافه كنيد.

اين به فرد امكان مي‌دهد بين درست و غلط تفاوت قائل شود.

سنگ‌هاي ترجيح داده‌شده براي انگشت مياني كوارتز و مرجان هستند.

نكات بسيار جالب در مورد حلقه ازدواج

انگشت حلقه

انگشت حلقه انگشت چهارم است.

اين انگشت دست‌چپ ارتباط مستقيمي با قلب دارد.

بنابراين، حلقه ازدواج در اين انگشت قرار مي گيرد.

هم چنين نشان‌دهنده احساسات (محبت)و خلاقيت در يك فرد است.

گذاشتن يك حلقه بر روي دست راست به شما كمك مي‌كند نسبت به زندگي تان خوشبين باشيد.

سنگ‌هاي ترجيح داده‌شده براي انگشت حلقه، يشم و مونستون دارند.

نكات بسيار جالب در مورد سنگ هاي ماه تولد

انگشت كوچك

انگشت كوچك نشان‌دهنده روابط است.

اين انگشت نشان‌دهنده نگرش ما نسبت به ديگران است.

گذاشتن حلقه‌اي بر روي اين انگشت به افزايش روابط در رابطه با ازدواج كمك مي‌كند و به بهبود روابط تجاري نيز كمك مي‌كند.

هم چنين به تغيير نگرش فرد براي بهتر شدن كمك مي‌كند.

سنگ‌هاي ترجيح داده‌شده براي انگشت كوچك كهربا و سيترين هستند.

10نكته مهم و كليدي در تميزكردن زيورآلات فيروزه

 


همانطور كه ميدانيد امروزه با افزايش نرخ ارز هزينه هاي تمامي محصولات و خدمات در كشور سر به فلك كشيده است. خدمات درماني و داروها نيز از اين بازي مستثني نبوده اند. همچنين بيمه ها نيز همچون گذشته قادر به پوشش دهي هزينه هاي بيمه شدگان نيستند. از طرفي داروهاي وارداتي نيز با كسري شديد در بازار مواجه شده اند و بيماران را دچار مشكلات عديده جهت تامين داروي مورد نيازشان كرده اند.

در اين شرايط بسياري از مردم به فكر درمان هاي سنتي و طبيعي افتاده اند. از آنجا كه عدو شود سبب خير ، تحريم ها و افزايش نرخ ارز باعث آشتي دوباره بسياري از مردم با طب سنتي و استفاده از درمان هاي طبيعي شده است. بسياري از اين درمان ها در طب سنتي نه تنها موثرتر از درمان هاي شيميايي بوده اند بلكه هزينه هاي بسيار كمتري را نيز در پي داشته اند.

 

دمنوش ها؛ ابزارهاي قوي و ارزان براي كسب سلامتي 

در طب سنتي از ابزارهاي مختلفي براي رساندن ماده موثره مورد نياز براي رفع عارضه در بيماران مورد استفاده قرار مي گيرديكي از اين ابزارهاي قوي ، دمنوش هاي گياهي استاين دمنوش ها سالهاست در بازار ايران و با كيفيت هاي بسيار متفاوت وجود داشته اند.

اما هم اكنون شركت بزرگ نيوشا اقدام به جمع آوري با كيفيت ترين گياهان دارويي از اقصي نقاط دنيا نموده استاين گياهان دارويي در شركت نيوشا فراوري شده و به شكل بسته بندي هاي جذاب وارد بازار مي شوند.

 

آيا دمنوش هاي نيوشا مجوز دارند؟

تمامي محصولات شركت نيوشا داراي پروانه بهداشتي ساخت از اداره غذا و دارو مي باشند كه روي بسته بندي درج شده است همچين نماد سيب سلامت و علامت استاندارد نيز از جمله نمادهاي اخذ شده اين محصولات مي باشند.

محصولات شركت نيوشا تماماً به اقصي نقاط دنيا صادر مي شوند و داراي گواهينامه هاي بين الملليHACCP و ISO22000 مي باشند.

 

انواع دمنوش هاي نيوشا :

شركت نيوشا محصولات خود را در چند دسته بندي جاي مي دهد.

 

دمنوش هاي خالص نيوشا :

برخي از محصولات شركت شامل گياه دارويي خالص مي باشداز جمله اين محصولات مي توان به دمنوش بابونه نيوشا، دمنوش كاسني نيوشا، دمنوش زيره نيوشا، دمنوش اسطوخودوس نيوشا، دمنوش گل گاوزبان نيوشا، دمنوش به ليمو نيوشا، دمنوش نعناع فلفلي نيوشا، دمنوش به نيوشا، دمنوش فلفل كوهي نيوشا و دمنوش شكوفه هاي ُآلوئه ورا نيوشا اشاره كرد.

 

دمنوش هاي تركيبي نيوشا :

گروه ديگري از محصولات نيوشا شامل تركيبي از چندين گياه دارويي است كه هر كدام به منظوري خاص و مطابق با نسخه هاي طب سنتي توليد مي شونداز جمله اين محصولات مي توان به دمنوش خار مريم، شاطره و كاسني نيوشا (جهت رفع چربي كبد)، دمنوش حس خوب زندگي نيوشا (جهت رفع مشكلات گوارشي)، دمنوش راز سلامتي نيوشا (جهت تنظيم هورمون هاي زنانه)، دمنوش ريز ميوه هاي قرمز نيوشا (جهت بهبود جريان خون)، دمنوش گل گاوزبان، سنبل طيب، به ليمو و بابونه نيوشا(جهت اعصاب)، دمنوش معجون رويايي نيوشا (جهت بهبود مشكلات خوني)، دمنوش گزنه، گشنيز و شنبليله نيوشا (جهت تنظيم قند خوناشاره كرد.

 

دمنوش هاي تركيبي با چاي سبز شركت نيوشا :

برخي از محصولات نيوشا تركيبي از گياهان دارويي به همراه چاي سبز هستنداز جمله اين محصولات مي توان به محصولات زير اشاره كرد:

چاي سبز و نعناع فلفلي نيوشا ، چاي سبز و گزنه و برگ زيتون نيوشا ، چاي سبز و به ليمو نيوشا ، چاي سبز و بهار نارنج نيوشا ، چاي سبز و جينسينگ نيوشا ، چاي سبز و آلوئه ورا نيوشا ، چاي سبز و زوفا نيوشا ، چاي سبز و ليمو نيوشا، چاي سبز و سيب ترش نيوشا ، چاي سبز و رزماري و گل محمدي نيوشا

دمنوش هاي تركيبي با چاي سياه شركت نيوشا :

اين گروه از محصولات نيز مشتريان بسيار زيادي دارندچراكه افراد زيادي از اين گروه محصول براي نوشيدني پذيرايي يا پك پذيرايي دمنوش نيز استفاده مي كننداز جمله محصولاتي كه در اين دسته بندي جاي مي گيرند مي توان به محصولات زير اشاره كرد:

چاي سياه و زعفران نيوشا، چاي سياه و وانيل نيوشا، چاي سياه و پرتقال نيوشا ، چاي سياه و بادرنجبويه نيوشا، چاي سياه و آلبالو نيوشا، چاي سياه و توت فرنگي نيوشا، چاي سياه و بهار نارنج نيوشا ، چاي سياه و نعناع نيوشا، چاي سياه و زنجبيل نيوشا، چاي سياه و هل نيوشا ، چاي سياه و دارچين نيوشا ، چاي سياه و تمشك آبي نيوشا (چاي بلوبري نيوشا )، چاي سياه و كرن بري نيوشا ، چاي سياه و دارجيلينگ نيوشا ، چاي ماسالا نيوشا و چاي سياه عطري نيوشا نام برد.

 

چاي هاي خالص نيوشا :

گروه ديگر محصولات نيوشا شامل چاي هاي خالص هستند محصولات زير در اين دسته بندي جاي دارند:

چاي سبز خالص نيوشا ، چاي اصيل ايراني نيوشا ، چاي قلمي نيوشا ، چاي سي تي سي نيوشا

 

انواع كافي ميكس و هات چاكلت نيوشا :

شركت نيوشا براي علاقه مندان به كافي ميكس و هات چاكلت نيز محصولات ويژه اي دارداز جمله اين محصولات مي توان به هات چاكلت دارك نيوشا ، هات چاكلت كلاسيك نيوشا ، كافي ميكس بدون شكر نيوشا (كافي ميكس رژيمي نيوشا، كافي ميكس خامه اي نيوشا و كافي ميكس اكسكلوسيو نيوشا نام برد.

 

انواع پك هاي سلامتي نيوشا :

براي رفع برخي عارضه هاي بيماري مي توان دمنوش هاي نيوشا را مي توان بصورت برنامه ريزي شده مصرف كرد كه به اين مدل از دمنوش ها پك هاي سلامت نيوشا گفته مي شوداين پك ها را صرفاً نمايندگان فروش آموزش ديده شركت نيوشا مي توانند به مراجعه كنندگان پيشنهاد دهند.دمنوش هايي كه در اين پك ها استفاده مي شوند بصورت ثابت و مشخص نيستند و بستگي به نظر مشاور و وضعيت جسماني مراجعه كننده داردبه همين دليل نيز ممكن است با قيمت هايي متفاوتي از پك ها مواجه شده باشيد.

از جمله پك هاي سلامتي با دمنوش نيوشا مي توان به موارد ذيل اشاره كرد:

پك دمنوش لاغري نيوشا ، پك دمنوش چاقي نيوشا ، پك دمنوش كبد چرب نيوشا ، پك دمنوش اعصاب نيوشا ، پك دمنوش پوست نيوشا ، پك دمنوش گوارش نيوشا ، پك شيردهي نيوشا ، پك بدنسازان نيوشا ، پك دمنوش تقويت جنسي نيوشا ، پك سودا زداي نيوشا ، پك صفرا زداي نيوشا ، پك دمنوش ميگرن نيوشا و...

 

نحوه مشاوره و خريد انواع محصولات و پك هاي سلامتي نيوشا :

براي مشاوره و خريد انواع محصولات نيوشا ميبايست به نمايندگان فروش مستقل اين شركت مراجعه فرماييداز جمله نمايندگان فروش با سابقه و پرفروش شركت نيوشا ، تيم سلامت تي 24 است كه از سال 2016 كار خود را با شركت نيوشا آغاز نمود و تاكنون توانسته است به هزاران مراجعه كننده كمك كند تا سلامتي خود را بازيابند.

براي استفاده از تخصص مشاوران تيم سلامت تي 24 كافيست با شماره 09920801015 تماس حاصل فرماييد تا اپراتور شما را راهنمايي نمايد.ليست صفحات

ساخت وبلاگ

جستجوگر پیشرفته سایتدر اين وبلاگ
در كل اينترنت
آمار

کاربران آنلاین کاربران آنلاین : 1 نفر
آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 6
بازدید دیروز بازدید دیروز : 11
بازدید کلی بازدید کلی : 669
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
ورود کاربر

نام کاربری :
پسورد :

عضويت سريع
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
نظرسنجي
نظرسنجی
نتیجه
تبادل لینک هوشمند
لینک :
خبرنامه
براي اطلاع از آپدیت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود
عضویت لغو عضویت