تعميرگاه لوازم خانگي ياراسرويس آنلاين شد !

چند سالي است كه با روي كار آمدن سامانه‌هاي هوشمند، شكل زندگي و انجام كارهاي روزمره، دست‌خوش تغييرهاي زيادي شده است. ديگر نيازي نيست كه براي انجام فعاليت‌هاي بانكي در صف‌هاي طويل باجه‌ها انتظار بكشيد ؛ از سوي ديگر براي خريد شارژ سيم كارت و يا خريد كالاهاي ديجيتال و هر كالاي ديگري، وقت زيادي گذاشته و به بازارها و مراكز خريد شهر مراجعه كنيد؛ چراكه امروزه همه اين كارها را مي‌توان با چند كليك روي گوشي هوشمند به سادگي انجام داد.

هوشمند شدن بسياري از فعاليت‌هاي روزانه، باعث صرفه‌جويي در وقت و در نتيجه تردد كمتر در خيابان‌هاي شهر مي‌شود كه اين دو موضوع در زندگي امروزه كه مشكلات و دغدغه‌هاي زيادي را با خود به همراه دارد؛ موضوع بسيار مهمي به حساب مي‌آيد. يكي از اتفاق‌هاي خوب زندگي هوشمند، آنلاين شدن بسياري از حوزه هاي خدماتي است ، حوزه هايي همچون سفارش آنلاين تاكسي و سفارش آنلاين نظافت چي و ... است .

 ياراسرويس مرجع خوش سابقه تعميرات لوازم خانگي هم اكنون خدمات خود را بدون مراجعه حضوري و از طريق اينترنت نيز ارائه مي نمايد !

با توجه به شرايط اقتصادي كنوني كشور و كاهش قدرت خريد محصولات نو ، بهترين راه حل براي رفع نياز استفاده از لوازم خانگي پيشين است ، اما چگونه بايد از فرسوده شدن لوازم خانگي قديمي خود جلو گيري كنيم يا چگونه لوازم خانگي كه دچار مشكل هستند را تعمير كنيم ؟

راه حل ساده است ! لوازم قديمي را مرتبا سرويس كنيم و لوازم خانگي خراب خود را براي تعمير به دست تعميرگاه تخصصي بسپاريم !

 يارا سرويس با توجه به وضعيت ويژه اي كه كرونا بوجود آورده است ، برآن شد كه خدمات خود را به گونه اي نوين و با استفاده از بستر اينترنت خدمت مشتريان عزيز ارائه نمايد و از اين پس نيازي نيست دستگاه را بصورت حضوري به تعميرگاه بياوريد ! فقط كافي است با ما از طريق وب سايت يا شماره تماس ما 22742340 تماس بگيريد ، از همان لحظه تمامي كارها بصورت اتوماتيك توسط ياراسرويس انجام مي گيرد !

تعميرگاه لوازم خانگيياراسرويس با    50 سال سابقه حرفه اي كار حوزه خود و با بيش از 40?000 مشترك و مشترييكي از بزرگترين مراجع تعميرات لوازم خانگي است كه هم اكنون خدمات خود را گسترش داده است و بصورت آنلاين نيز در خدمت گزاري حاضر است . از اين پس شما مي توانيد با مراجعه به وب سايت ياراسرويس اقدام به ثبت سفارش خدمات نماييد .

ياراسرويس با راه اندازي سرويس ويژه حمل و نقل ، خدمات خود را از درب منزل مشترك آغاز مي نمايد ، بدين صورت كه دستگاه نياز به تعمير مشتريان را درب منزل تحويل گرفته و پس از اعطا رسيد دستگاه به مركز تعميرات لوازم خانگييارا آورده مي شود ، دستگاه پس از عيب يابي ، برآورد هزينه ميگردد و پس از تاييد توسط مشترك دستگاه تعمير خواهد گرديد سپس بعد از طي شدن مراحل تست و تاييد سلامت ، دستگاه از طريق سرويس حمل و نقل ياراسرويس براي مشترك درب منزل ارسال مي گردد .

ياراسرويس نماينده برتر و مجاز بيش از 25 برند مطرح توليد لوازم خانگي است ، برندهاي مطرحي همچون پارس خزر ، تفال ، دلونگي ، فلر ، پاناسونيك ، بوش و بسيار ديگر است ، از همين رو تمامي خدماتي كه داخل مجموعه ياراسرويس انجام مي گيرد داراي3 ماه گارانتي بي چون و چرا مي باشد ! و حالا يك مژده براي كاربران آنلاين يارا كه خدمات ما از طريق وب سايت با 6 ماه ضمانت انجام مي گيرد !

چرا ياراسرويس ؟

استفاده از خدمات ياراسرويس به دلايل زير منطقي است

            ·         تعميرات تخصصي توسط تكنسين هاي مجرب

            ·         تعميرات دقيق و سريع با استفاده از بروزترين تكنولوژي ها

            ·         ضمانت 6 ماهه بي چون و چرا تمامي خدمات

            ·         سرويس حمل و نقل ويژه

            ·         قيمت بسيار مناسب نسبت به رقبا

            ·         5 % تخفيف اشتراك در وب سايت

            ·         5 % تخفيف دنبال كردن يارا در اينستاگرام

            ·          پشتيباني آنلاين و آفلاين در طول هفته

            ·         امكان مراجعه حضوري به دفتر مركزي

چگونه از خدمات ياراسرويس استفاده كنيم ؟

استفاده از خدمات ياراسرويس با طي شدن مراحل زير صورت ميگيرد كه فقط يك مرحله از آن توسط مشتري صورت خواهد گرفت

                                    ·         تماس با ياراسرويس از طريق شماره 22742340 يا وارد شدن به وب سايت و ثبت درخواست توسط پنل

                                    ·         ارسال سرويس حمل و نقل به محل مشتري به منظور دريافت دستگاه

                                    ·         تحويل دادن رسيد دريافت دستگاه

                                    ·         آورده شدن دستگاه به مركز تعميرات لوزم خانگيياراسرويس ، بررسي و عيب يابي ، برآورد هزينه تعمير

                                    ·         اعلام هزينه تعمير به مشتريان و گرفتن تاييد از ايشان و اعلام تاريخ تحويل دستگاه

                                    ·         شروع تعمير سپس سرويس دستگاه و انجام مراحل تست

                                    ·         ارسال دستگاه درب منزل مشتري با ضمانت 6 ماهه

 

 

 

 

تعمير تخصصي مايكروفر در ياراسرويس

تعمير ماكروفريك كار تخصصي و كاملا جدي و دقيق است، پس لطفا بعد از بروز هرگونه مشكل و اختلال در عملكرد مايكروفر بصورت ناشيانه دست به باز كردن قطعات دستگاه ننماييد ، ياراسرويس هم اكنون آماده است تا به شما كاربران عزيز ابتدا آموزش بدهد و سپس در صورت لزوم دستگاه دچار ايراد شما را در سريع ترين زمان ممكن و با بهره گيري از مجرب ترين متخصصين و به روزترين دستگاه ها تعمير نمايد .

تعمير ماكروفر يك فرايند تخصصي است ؛ ياراسرويس در صفحه تعمير ماكروفر وب سايت خود بيشتر سعي داشته به مخاطبان خود اطلاعاتي راجع به ايرادات احتمالي دستگاه ماكروفر بدهد و به شما توصيه نمي كند در خانه شخصا دست به تعمير دستگاه بزنيد ؛ حتيياراسرويس با تجربه نيم قرني خود، به شما كاربران عزيز اكيدا توصيه مي نمايد به تكنسين هاي در خانه هم اجازه باز كردن دستگاه را ندهيد ، اين كار نيازمند ابزارآلات حرفه اي و خاص مي باشد و اصلا حرفه اي و قابل اطمينان نيست كه در خانه دست به تعمير بزنيد چه شما و چه ساير تكنسين ها ، البته ممكن است تعمير در خانه براي شما بسيار راحت تر باشد اما ياراسرويس براي سهولت شما عزيزان اقدام به راه اندازي شبكه حرفه اي حمل و نقل كرده و مي توانيد با تماس با شماره 22742340 با پيش شماره 021 درخواست خود را ثبت نماييد تا در سريعترين زمان ممكن همكاران ما در محل شما حاضر شوند و ماكروفر را از شما دريافت كنند و سپس اقدام به تعمير مايكروفر شما نماييم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمير تخصصي جاروبرقي در ياراسرويس

تعمير جاروبرقي نيز يك كار تخصصي و كاملا حرفه اي است و نيازمند اين است كه شما در تعميرات لوازم خانگي خصوصا جاروبرقي مهارت ويژه اي داشته باشيد ، به همين منظور ياراسرويس بخش تعميرات تخصصي جاروبرقي خود را چندين سالي است كه راه اندازي كرده است ؛ پس بعد از بروز هرگونه مشكل و اختلال در عملكرد جاروبرقي بصورت ناشيانه دست به باز كردن قطعات دستگاه ننماييد ، ياراسرويس هم اكنون آماده است تا به شما مخاطبان عزيز در صورت نياز سرويس ويژه اي بدهد ، در صورت لزوم دستگاه دچار ايراد شما را در سريع ترين زمان ممكن و با بهره گيري از مجرب ترين متخصصين و به روزترين دستگاه ها تعمير نمايد .

تعمير جاروبرقييك فرايند تخصصي است ؛ ياراسرويس در صفحه تعمير جاروبرقي وب سايت خود بيشتر سعي داشته به مخاطبان خود اطلاعاتي راجع به ايرادات احتمالي دستگاه ماكروفر بدهد و به شما توصيه مي كند كه هرگز در خانه شخصا دست به تعمير دستگاه نزنيد ؛ حتيياراسرويس با تجربه نيم قرني خود، به شما كاربران عزيز اكيدا توصيه مي نمايد به تكنسين هاي در خانه هم اجازه باز كردن دستگاه را ندهيد ، اين كار نيازمند ابزارآلات حرفه اي و خاص مي باشد و اصلا حرفه اي و قابل اطمينان نيست كه در خانه دست به تعمير بزنيد چه شما و چه ساير تكنسين ها ، البته ممكن است تعمير در خانه براي شما بسيار راحت تر باشد اما ياراسرويس براي سهولت شما عزيزان اقدام به راه اندازي شبكه حرفه اي حمل و نقل كرده و مي توانيد با تماس با شماره 22742340 با پيش شماره 021 درخواست خود را ثبت نماييد تا در سريعترين زمان ممكن همكاران ما در محل شما حاضر شوند و ماكروفر را از شما دريافت كنند و سپس اقدام به تعمير مايكروفر شما نماييم

 

فروشگاه لوازم يدكيياراسرويس

 

ياراسرويس همچنين براي سهولت حال شما كاربران و ياوران هميشگي به تازگي اقدام به راه اندازي فروشگاه آنلاين لوازم يدكي پر مصرف و پر كاربرد خود كرده است تا مخاطبان بتوانند با خريد لوازم يدكي اصلي و اورجينال با خيالي آسوده اقدام به تعمير يا جايگزيني لوازم مصرفي فرسوده يا از كار افتاده خود نمايند ، تمامي محصولات فروشگاه ياراسرويس ضمانت اصالت كالا را داراست و كاربران عزيز مي توانند پس از خريد و دريافت اين محصولات در صورت بروز هرگونه مشكلي به مدت يك هفته محصول را تعويض نماييد . فروشگاه ياراسرويس نقطه عطفي براي مجموعه ياراسرويس بوده و قدمي رو به جلو براي اين مجموعه فعال در حوزه خدمات و تعميرات لوازم خانگي است ، با استفاده از اين بخش تازه تاسيس لذت يك خريد ساده و مطمئن از يك فروشگاه ايراني را بچشيد و بدانيد ياراسرويس هميشه همچون 30 سال گذشته به روزتر از سايرين دركنار شماست .

آموزشگاه مجازي و بانك مقالات ياراسرويس

يارا همچنين در دنياي ديجيتال با راه اندازيبانك مقالات آموزشي مرجعي مفيد براي مشاهده و مطالعه مطالب بسيار مفيد و كاربردي در حوزه تعمير لوازم خانگي و نگهداري لوازم است تا با مطالعه و مشاهده مقالات و فيلم هاي آموزشي مانع از آسيب ديدن دستگاه هاي خود شويد يا در حد امكان اقدام به تعويض قطعات غيرتخصصي نماييد ؛ رجوع ، مطالعه و يا مشاهده اين بخش سايت موجب كاهش هزينه هاي اوليه و بخصوص ثانويه شما خواهد شد ، اين بخش مجموعه ياراسرويس هر هفته به روز خواهد شد و پيشنهاد ما به شما عزيزان اين است كه بصورت هفتگي اين بخش را مطالعه نماييد ، همچنين كاربران مي توانند با وارد كردن آدرس ايميل خود در باكس پايين در باشگاه مقالات و ويدئوهاي آموزشيياراسرويس مشترك شويد تا اين مقالات و ويدئوهاي كاربردي را در اينباكس ايميل آدرس خود مشاهده نماييد .

بانك مقالات و رسانه هاي آموزشيياراسرويس  از طرف ديگر كاربرد ويژه اي براي افرادي دارد كه كه هزينه هاي بسياري براي خريد لوازم خانگي پرداخت نمودند اما از تمام آنچه كه بابتش پول پرداخت كرده اند استفاده نمي كنند ، و يا حتي استفاده صحيحي نمي كنند و در اين مسير باعث ايجاد هزينه ثانويه مي شوند ؛ يارا سرويس در اين بخش از طريق ارائه مقالات و آموزش هاي متن محور و همچنين ويدئوهاي آموزشي متعدد بر آن است كه چند مورد اساسي را بياموزد :

            ·         نحوه استفاده صحيح از لوازم خانگي

            ·         نحوه استفاده از آپشن هاي لوازم خانگي مختلف

            ·         جلوگيري از فرسوده شدن و خرابي لوازم خانگي به شيوه اي اصولي

            ·         آموزش تهيه انواع غذا با لوازم برقي آشپزخانه

            ·         تهيه انواع نوشيدني به وسيله لوازم حرفه اي و نيمه حرفه اي آشپزخانه

            ·         پخت و پز صحيح و آسان با لوازم خانگي

ياراسرويس شما را به ديدن اين بخش ” يارا رسانه ” دعوت مي نمايد و اميدوار است كه شما مخاطبين عزيز با تعامل و اظهار نظرات خود ما را همچون گذشته همراهي نمايد

 

 

 

انواع موتور برق از لحاظ سوخت

يكي از مهمترين نكات در خريد موتور برق توجه به سوخت مصرفي ژنراتور است. در نتيجه بر اساس نوع سوخت مصرفي نيز مي توان موتور برق ها را طبقه بندي نمود.

            ·         موتور برق بنزيني

بدون شك، موتور برق بنزيني ، پركاربردترين نوع ژنراتور برقي محسوب مي شود. بنزين به عنوان منبع تأمين انرژي مكانيكي جهت توليد برق مورد استفاده قرار مي گيرد. نكته ويژه در اين نوع دستگاه ها استفاده از آن ها در فضاي باز است. زيرا سوخت بنزين موجب توليد گازهاي سمي همچون دي اكسيد كربن شده كه مي تواند سبب خفگي شود.

            ·         موتور برق ديزلي

يكي ديگر از انواع ژنراتور برقي، موتورهاي ديزلي هستند. اين دستگاه ها حجم و همچنين صداي توليدي به مراتب بالاتري نسبت به بنزيني دارند. اما از طرفي راندمان و بازدهي بالاتر، در نتيجه قدرت و توان خروجي دستگاه بيشتر خواهد بود. لذا، اين نوع دستگاه ها در مواردي كه انرژي زيادي نياز است، مورد بهره برداري قرار مي گيرند. صداي توليدي بالا، سرويس نگهداري مخصوص و دود توليدي از محدوديت هاي اين نوع موتور به شمار مي رود.

            ·         موتور برق گازسوز

اين نوع موتور برق ها به نوعي دستگاهي كم مصرف و دوستدار محيط زيست محسوب مي شوند. هزينه كم، توان پايين، كم خطربودن و طول عمر بالاتر از جمله ويژگي هاي برجسته براي خريد موتور برق گازسوز بشمار مي رود.

            ·         موتور برق هاي دوگانه سوز، دو راه حل براي يك مسئله!

موتور برق هاي دوگانه از دو منبع سوخت براي تأمين انرژي مكانيكي و توليد برق استفاده مي كنند. در نتيجه بسته به شرايط براي تهيه سوخت دو گزينه پيش روي شماست. لذا ژنراتورهاي دوگانه سوز مي توانند كارايي به مراتب بيشتري داشته باشند. گازسوز بودن به دليل هزينه كمتر نسبت به سوخت هاي ديزلي، مقرون به صرفه تر هستند. در دسترس بودن گاز شهري و كپسول هاي گاز نيز كارايي موتور برق دوگانه سوز را دو چندان مي نمايد.

در اين راستا بسته به سوخت پايه، دو نوع موتور برق دو گانه سوز وجود دارد. به برخي از موتورهاي بنزيني به صورت دستي سوخت گاز اضافه مي شود. در اين حالت هزينه تمام شده كمتر است، اما توان دستگاه كاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدي خواهد داشت. گروه ديگر نيز موتور برق هاي پايه دو گانه هستند. در اين ژنراتورها سوخت اول گاز مايع يا گاز شهري است و سوخت جايگزين بنزين مي باشد. اين موتور برق ها، داراي قيمت بالاتر و تقريباً دو برابري نسبت به ژنراتورهاي تك سوز بنزيني هستند. اما كارايي و عملكرد بهتري دارند.

مقايسه قيمت و مصرف 

از لحاظ كم مصرف بودن موتور برق گازسوز از دو نمونه ديگر مصرف سوخت كمتري دارد. ديزلي يا همان گازوئيلي نيز مصرف كمتري در قياس با دستگاه بنزيني دارد. در زمينه قيمت نيز ژنراتور گازسوز، ديزلي و بنزيني به ترتيب قيمت بالاتري نسبت به ساير نمونه ها دارند.

 

 

 

 

مهره مار اصل

مهره مار پيش ‌از اين ‌كه يك مهره و يك سنگ قيمتي باشد، يك اعتقاد است. ممكن است شما جزء آن دسته از افرادي باشيد كه به خواص مهره مار اعتقاد كامل داريد بالعكس، ممكن است جزء آن دسته از افرادي باشيد كه اين مهره ‌ها و خواص آن ‌ها را تماماً جزء خرافات دسته‌بندي مي‌كنيد و به ‌نظر شما هيچ كدام از اين حرف و سخن ‌ها واقعيت ندارد.

اما به‌ هر حال ما در اين مطلب تلاش كرديم براي شما بيشتر در رابطه با اين مهره ‌ها صحبت كنيم و به شما بگوييم كه اين مهره‌ ها چگونه كار مي‌كنند و ويژگي‌ هاي آن‌ ها چه مي‌باشد. اگر شما نيز كنجكاو مي‌باشيد تا بيشتر در رابطه با اين مهره‌ ها بدانيد و مي‌خواهيد كه اطلاعات خودتان را در زمينه نگهداري و خواص اين مهره ها بالاتر ببريد، ما را تا انتهاي مطلب همراهي كنيد.

شايد نام چاكرا به گوش شما خورده باشد چاكرا ها منبع‌ هاي انرژي مي‌باشند كه انرژي‌ هاي محيط اطراف را به بدن ما منتقل مي‌كنند. درواقع چاكرا ها ارتباط ميان جسم و روح ما مي‌باشند و تاثير بسيار زيادي در سلامت ذهني ما دارند. توجه نماييد كه مهره مار يكي از مواردي است كه مي‌تواند به انرژي بخشي به چاكرا هاي بدن كمك كند و مي‌تواند باعث شود كه شما انرژي ‌هاي مثبت زيادي را دريافت كنيد و با همين كار، مي‌توانيم حال خوب و حال مثبت را به خود منتقل كنيد.

 توجه نماييد كه مهره ‌هاي مار خاصيت مغناطيسي بسيار زياد و شگفت‌انگيزي دارند و اين خاصيت مغناطيسي قابليت اين را دارد كه تمام حس خوب و انرژي موجود در جهان را دريافت كند و آن را به بدن شما منتقل كند. پس شما مي‌توانيد با داشتن مهره مار به چاكرا هاي بدن خودتان كمك كنيد تا راحت‌تر انرژي ‌هاي موجود در جهان را دريافت و جذب كنند و اين ‌موضوع مي‌تواند در نهايت باعث بهبود كيفيت زندگي شما شود. اگر همچنان خواص مهره هاي مار براي شما در حد خرافات مي‌باشند به شما پيشنهاد مي‌كنيم كه حتما اين مطلب را تا انتها بخوانيد.

بررسي خواص مهره مار  

 

پيشتر ما شما را با مهره‌ي مار آشنا كرديم و به شما گفتيم كه اين مهره ‌ها چه مي‌باشند و چگونه مي‌توانند به شما براي بهبود شرايط روحي و جسمي‌تان كمك كنند‌. اما حال ما مي‌خواهيم به شما در رابطه با خواص مهره مار صحبت كنيم و به شما بگوييم كه چگونه اين مهره‌ ها مي‌توانند روي بهبود شرايط زندگي شما تاثيرگذار باشند. پيشتر ما به اين ‌موضوع اشاره كرديم كه مهره‌ هاي مار از طريق جذب انرژي مثبت حال شما را خوب مي‌كند اما اين اتفاق چگونه مي‌افتد؟

 مهره‌ هاي مار مهر هايي مي‌باشند كه هنگام جفت‌گيري از سر جفت مار بيرون مي‌آيند. اين مهره‌ ها اگر براي يك جفت باشند، انرژي مغناطيسي فوق‌العاده‌اي را توليد مي‌كنند كه اين انرژي مغناطيسي اگر با انرژي مغناطيسي بدن شما و يا همان چاكرا هاي شما يكي شود يك منبع جذب انرژي مثبت فوق‌العاده را ايجاد مي‌كند كه اين منبع جذب انرژي مي‌تواند در بهبود حال روحي و حتي جسمي شما تاثير گذار باشد. جذب انرژي‌هاي مثبت مي‌تواند تأثيرات شگفت‌انگيزي را در زندگي شما داشته باشد اما شما بايد توجه نماييد كه حتما بايد از مهره مار اصل استفاده كنيد تا بتوانيد انرژي ‌هاي مثبت را به‌‌خوبي جذب كنيد همچنين شما براي يكي شدن انرژي مغناطيسي بدن خود با انرژي مهره هاي مار نياز داريد كه حدود سه ماه صبر كنيد.

علاوه‌ بر اين موارد، خواص مهره مار از لحاظ علمي و با تحقيقات متخصصان سنگ‌شناسي تاييد شده مي‌باشد. علاوه‌ بر تاييد علمي، پيشينيان و گذشتگان ما نيز به خواص اين مهره ‌ها اذعان داشتند و گفتند كه اين مهره‌ ها تاثيرات شگفت‌انگيزي در زندگي آن ‌ها دارد. اما حال ما مي‌خواهيم براي شما در رابطه با خواص شگفت‌انگيز اين مهرها بيشتر صحبت كنيم اگر شما نيز مي‌خواهيد خواص مهره مار را بشناسيد اين پاراگراف را تا انتها بخوانيد. 

. كم شدن استرس و دادن حس خوب 

 

يكي از مواردي كه خريد مهره مار مي‌تواند با خود براي شما به‌ همراه بياورد كاهش استرس‌ ها و اضطراب‌ هاي روزمره بيش ‌از اندازه مي‌باشد. زندگي امروزه براي بسياري از انسان ‌ها به يك زندگي پر هياهو و پر مشغله تبديل‌شده است. آسيب‌ ها و فشار هاي رواني امروزه تا حد بسيار زيادي افزايش پيدا كرده‌اند؛ از اين‌ رو، بسياري از انسان ‌ها براي كم كردن استرس‌ ها و اضطراب ‌هاي دروني‌شان به يك منبع خارجي نياز دارد كه اين منبع خارجي مي‌تواند يك جفت مهره مار باشد.

توجه نماييد همان‌ طور كه پيش‌تر نيز گفتيم شما مي‌توانيد با داشتن مهره هاي مار انرژي چاكرا هاي بدن خودتان را قوي‌تر كنيد و قوي‌تر شدن چاكرا هاي بدن شما حال روحي شما را بهتر خواهد كرد. در افراد افسرده چاكرا هاي بدن ممكن است سرعت بسيار پاييني داشته باشند يا حتي در برخي از موارد از حركت بايستند‌. به ‌همين دليل شما مي‌توانيد با استفاده از مهره مار به چاكرا هاي بدن خود كمك كنيد تا سريع‌تر بچرخند و بيشتر انرژي و حس خوب به شما منتقل كنند؛ و مهره هاي مار با افزايش انرژي مثبت مي‌توانند باعث كاهش استرس و اضطراب در شما شود.

 

2. رونق كسب ‌و كار 

 

يكي ديگر از مواردي كه جزو خواص مهره مار قرار دارد رونق كسب و كار است. بسياري از افراد تنها براي اين ‌كه كسب‌ و كار و درآمدشان را رونق دهند از مهره هاي مار استفاده مي‌كنند. مهره مار باعث مي‌شود كه شما هوش اقتصادي خودتان را بالاتر ببريد و باعث زياد شدن مشتريان خودتان شويد. توجه نماييد داشتن مهره هاي مار به شما كمك مي‌كند تا افراد به ‌هنگام ديدن شما حس خوب و انرژي خوب دريافت كنند و همين موضوع به‌ صورت ناخودآگاه روي ذهن آن‌ ها تاثير گذار مي‌باشد كه باعث مي‌شود در نهايت آن‌ ها به مشتريان شما تبديل شوند. توجه نماييد كه اگر شما مي‌خواهيد از مهره هاي مار با ويژگي رونق كسب‌ و كار استفاده كنيد بايد حتما قبل ‌از اتصال آن به چاكرا هاي خودتان و يا استفاده از آن، دعاي مخصوص رونق كسب‌ و كار را روي اين مهره ‌ها بخوانيد.

. ايجاد مهر و محبت در ميان دوستان و آشنايان 

 

از ديگر خواص مهره مار اين است كه شما مي‌توانيد با استفاده از آن در ميان دوستان آشنايان آشنايان و خانواده خودتان محبوبيت بسيار بيشتري داشته باشيد. ممكن است شما نيز اين جمله را شنيده باشيد كه كسي اگر در ميان بسياري از افراد محبوب باشد به او مي‌گويند كه شايد مهره‌ي مار دارد. اين ‌موضوع درست است و كاملاً پايه و اساس دارد پس شما مي‌توانيد با خريد و استفاده از مهره هاي مار طرف‌داران خود در خانواده و دوستان و آشنايان آشنايان را بيشتر كنيد و از اين قضيه حس خوبي را بگيريد و اعتماد به ‌نفس خودتان را نيز بالاتر ببريد. 

 

خريد مهره مار 

 

حال كه شما با خواص مهره مار آشنا شده‌ايد و متوجه شديد كه اين مهره ها توانايي انجام چه كارهايي را دارا مي‌باشند ممكن است در رابطه با خريد مهره هاي مار نيز كنجكاو شده باشيد. توجه نماييد كه خريد مهره مار يكي از حساس‌ترين و مهم‌ترين اقداماتي مي‌باشد كه در روند استفاده از اين مهره ها شما بايد به آن توجه داشته باشيد. مهره‌ هاي مار بسيار زيادي در كشورمان به فروش مي‌رسند اما شما بايد توجه نماييد كه اگر مي‌خواهيد كه از تاثير و خواص مهره هاي مار استفاده كنيد بايد حتما سعي كنيد كه از مهره‌ هاي مار اصل استفاده كنيد.

مهره‌ هاي مار معمولاً براي هندوستان مي‌باشند پس اگر شما به ‌دنبال خريد بهترين مهره مار هستيد، بايد به‌دنبال مهره‌هاي مار هندي برويد. توجه نماييد كه مهره‌ هاي مار ايراني و آبي هيچ‌گونه تاثيري روي انرژي بخشي به شما نخواهند داشت پس سعي كنيد كه هنگام خريد مهره هاي مار سودجويان سر شما كلاه نگذارند. شما بايد سعي كنيد كه دقت بسيار زيادي هنگام خريد مهره مار داشته باشيد و از مراكزي خريد كنيد كه به آن‌ها اعتماد كامل داريد.

 مهره ‌هاي مار اگر اصل نباشند، هيچ‌گونه تأثيري روي شما نخواهند داشت و با دو تكه سنگ هيچ تفاوتي ندارد. اگر شما مي‌خواهيد كه از خواص مهره هاي مار استفاده كنيد، بايد سعي كنيد كه از مهره‌ هاي مار شاه كبرا و يا ساير مهره‌هاي مار معروف استفاده كنيد. توجه نماييد كه مهره ‌هاي مار اصل معمولاً بسيار بزرگ هستند. مهره‌هاي مار ايراني معمولاً در حد و اندازه يك‌دانه عدس مي‌باشند اما مهره ‌هاي مار اصل بسيار بزرگ‌تر از اين اندازه هستند. پس شما مي‌توانيد با توجه به اندازه‌اي مهره مار متوجه شويد كه اين مهره‌ها اصل مي‌باشند يا خير.

قيمت مهره مار

 

يكي ديگر از مواردي كه ممكن است ذهن شما را درگير كرده باشد قيمت مهره هاي مار مي‌باشد. توجه نماييد كه اين موضوع منطقي مي‌باشد كه اگر شما به ‌دنبال خريد مهره مار اصل مي‌باشيد بايد هزينه كنيم. توجه نماييد كه قيمت‌ هاي متفاوتي براي انواع مختلف مهره هاي مار ها وجود دارد. براي مثال ضعيف‌ترين آن‌ ها قيمت ‌هاي ارزان‌تري دارند و قوي‌ترين آن‌ها ممكن است حتي داراي قيمت‌هاي ميليوني باشند.

اين شما هستيد كه تصميم مي‌گيريد با توجه به نياز و سليقه خودتان از كدام از اين مهره ‌ها استفاده كنيد اما شما بايد حتما توجه داشته باشيد كه هنگام خريد مهره مار به يك منبع و فروشنده معتبر مراجعه كنيد تا خداي‌نكرده هيچ‌گونه مشكلي در زمينه خريد مهره هاي مار اصل براي شما پيش نيايد. توجه نماييد كه قيمت ‌هاي بسيار پايين براي مهره مار نشان از بي‌تاثير بودن آن‌ ها دارد پس بايد حتما با توجه به اين موارد يك مهره مار اصل و تاثيرگذار را براي خودتان خريداري كنيد و از استفاده كردن از آن لذت ببريد و باعث ايجاد حس خوب و رونق در زندگي خودتان شويد. 

منبع: شامگاه