زيرانداز راما

بهترين ها

زيرانداز راما

زيرانداز بيمار يك مورد همراه فوق العاده براي پوشش تشك بيمارستان است. اين پد هاي بهداشتي از آلوده شدن انواع تشك ها و تخت ها جلوگيري مي كنند. زيرانداز راما يك همراه ايده آل براي پوشش تشك بيمارستان است كه به راحتي در زير بيمار انداخته شده و با قدرت جذب بالايي كه دارد، خون، مايعات و ساير ترشحات را به خود جذب كرده و از آلودگي تشك و تخت جلوگيري مي كند.

اين زيرانداز يكبار مصرف بوده و پس از استفاده و آلوده شدن به راحتي از روي تشك برداشته و دور انداخته خواهد شد.اين زير انداز ها ايمني، مقاومت، دوام و راحتي بالايي داشته و براي استفاده بر روي هر نوع تشكي مناسب هستند.

اين رويه تشك تخت در به حداقل رساندن انتقال عفونت ها نقش به سزايي داشته و براي محيط هاي مختلف باليني و يا حتي بيماران در منزل مناسب مي باشند.قسمت بالايي اين پد كه در زير بيمار قرار مي گيرد فاقد لاتكس بوده و دوستدار پوست بيمار است.

قسمت زيرين اين محصول از PE ضد آب ساخته شده است تا آب و مايعات را به پشت منتقل نكند.در قسمت مياني يا وسط پد نيز يك هسته جاذب وجود دارد كه به خوبي مايعات را جذب خواهد كرد. قسمت مركزي اين زيرانداز به كمك ۲ لايه بافت محكم شده كه از لغزش و جا به جايي آن در زير بيمار جلوگيري مي كند به اين ترتيب همواره از تخت و تشك محافظت مي كند.

لايه زيرين اين Bed Underlay از تشك و تختخواب محافظت مي كند بنابراين براي مراقبت هاي پزشكي و همچنين براي افرادي كه از بي اختياري ادرار رنج مي برند، گزينه اي ايده آل است.

اين Disposable Bed Protection نيازي به شست و شو نداشته و كاربر مي تواند پس از هر بار استفاده، به راحتي پد را دور انداخته و از پد ديگري استفاده نمايد. در حقيقت اين Disposables Underpad از خمير كاغذ، چسب گرم، منسوج نبافته فيلم پلي اتيلن و پودر جذب توليد شده است.

اين محافظ تخت بيمار يكبار مصرف براي مسافرت ها نيز ايده آل مي باشد. همچنين پد هاي محافظ يكبار مصرف تخت خواب راما در ابعاد ۹۰ در ۶۰ طراحي و توليد شده اند كه قابليت استفاده براي صندلي هاي چرخدار را نيز دارا بوده و بنابراين مي توانند به راحتي جهت بيماران با بي اختياري ادرار در حالت نشسته يا خوابيده مورد استفاده قرار گيرند.

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.