بهترين ها

sharj

بهترين ها

تبلیغات

ساخت وبلاگ

در اين مطلب مي‌توانيد درباره آموزش تصويري سنتور، آموزش تصويري دف و آموزش تصويري تئوري موسيقي اطلاعات ارزشمندي را پيدا كنيد.

سلب‌ مسئوليت: تحريريه‌ كجارو در تهيه‌ اين محتواي تبليغاتي نقش نداشته و مسئوليتي در قبال صحت آن ندارد.

موسيقي اصيل ايراني ژرف، عميق و روح فزاست. اين آواهاي مخملين هداياي تكرار نشدني هستند كه بسياري را واداشته‌اند كه علي‌رغم دغدغه‌هاي تمام نشدني زندگي، به‌دنبال راهي باشند تا بياموزند چگونه عواطف و احساسات خود را از اين طريق به تصوير بكشند.

خنياگر از آموزشگاه‌هاي مجازي موسيقي است كه فرصتي بي‌نظير فراهم كرده است تا علاقه‌مندان بتوانند در لابلاي روزمرگي‌هاي زندگي، بدون چالش نواختن حرفه‌اي ساز را بياموزند بدون آن كه در اين مسير دلسرد و نااميد شوند.

براي آموختن حرفه‌اي موسيقي چه بايد كرد؟

موسيقي ايراني با تنوع بي‌نظير يكي از اصيل‌ترين و تاثيرگذارترين موسيقي‌هاي ملل مختلف است. براي اينكه بتوان حرفه‌اي نواخت، نياز نيست كه حتما استعدادي شگرف داشت. فرد اگر علاقه‌مند باشد مي‌تواند از جوار هنرمندان بسيار اين مرز و بوم به‌راحتي الفبا را بياموزد و قدم در راه يادگيري و پيشرفت بگذارد.

آموزش چهره به چهره در ساليان گذشته به‌شدت مرسوم بود، اما حال آموزش آنلاين توانسته در تمامي مهارت‌ها ورود پيدا كند؛ اگرچه در ابتدا بسياري معتقد بودند نمي‌توان اين هنر فاخر را تنها از طريق تكنولوژي و اينترنت آموخت.

در صورتي كه هنرمندان فرهيخته بتوانند تمامي اصول آموزشي را پياده سازي كنند به‌راحتي مي‌توان از پتانسيل شگرف آن بهره برد و تبديل به نوازنده‌اي چيره دست شد.

آموزش آنلاين كمك مي‌كند استعدادهاي تمامي افراد، فارغ از محدوديت‌هاي فيزيكي و زماني شكوفا شود. ديگر نياز نيست علاقه‌مندان اسير بي‌عدالتي‌ها و محدوديت‌ها شوند. علاوه بر اينكه نقشه راهي را ترسيم كرده است كه دستيابي به آموزش استاندارد از لابه لاي تجربه‌هاي برترين اساتيد رخ دهد.

 تا قبل از اين بسيار بوده‌اند علاقمنداني كه در آرزوي رسيدن به سطح حرفه‌اي نواختن اسير سراب‌هاي غير اصولي شده‌اند و ناگزير اين مسير را ترك كرده‌اند.

تفاوت آموزش آنلاين موسيقي با روش يادگيري حضوري

براي آموختن الفبا و مفاهيم اوليه موسيقي تا پيشرفت در سطح حرفه‌اي، سبك‌هاي آموزشي متفاوتي پيش روي افراد است.

برخي مايلند در آموزشگاه‌ها از تجربيات اساتيد بهره بگيرند و گروهي آموزش خصوصي را ترجيح مي‌دهند اما بستر اينترنت و تكنولوژي رويكردي متفاوت و جذاب فراهم كرده است تا تمامي علاقه‌مندان بتوانند علاوه بر آسودگي خيال، استاندارد بياموزند.

اگر شما نيز مايليد از شيوه‌اي جذاب آموزشي بهره بگيريد، اما ترديد داريد كه اين روش ممكن است استعداد، انرژي و وقتتان را به هدر دهد، بد نيست نگاهي به برتري هاي اين روش نسبت به سبك آموزشي حضوري داشته باشيد تا بهتر بتوانيد درك كنيد اين انتخاب چه فوايد و مزايايي را برايتان به ارمغان مي آورد.

يادگيري راحت و بدون چالش

استفاده از آموزش‌هاي استاندارد موسيقي علاوه بر اينكه شان و اصالت اين هنر ايراني را به‌درستي مي‌آموزد، كمك مي‌كند افراد با رغبت و انگيزه تمارين را انجام دهند.

در سبك آموزش حضوري، علاوه بر مشغله‌هاي هميشگي افراد ممكن است، استرس و اضطراب دو چنداني را احساس كنند و نتوانند نوايي دلنشين را بنوازند.

در روش آنلاين براي تجربه آموزي و كسب مهارت نياز به ابزاري خاصي نيست گوشي هوشمند و كامپيوتر وسايل الكترونيكي در دسترسي هستند كه مي‌توانند از تلف شدن استعدادهاي علاقه‌مندان جلوگيري كنند.

پيگيري اصولي استعدادها

چالش‌هاي هميشگي زندگي ماشيني امروز، شرايطي را فراهم كرده است تا افراد وقتي براي پيگيري علائق نداشته باشند، اما فرصت براي آموختن و رشد هميشه هست حتي لابه لاي دغدغه‌هاي تمام نشدني. هر جا كه فرصت آموزش استاندارد آنلاين فراهم باشد مي‌توان برنامه زندگي را با آن هماهنگ كرد، تا تنها با تكيه بر پشتكار مهارت آموزي ممكن شود.

استفاده از محضر اساتيد شاخص

اصالت موسيقي ايراني با توانمندي و ذوق نوازندگان آن گره خورده است، تمامي هنرجويان نيز در آرزوي آن هستند كه مفاهيم و تكنيك ها را از اساتيد چيره دست بياموزند اما چنين امري شايد به‌راحتي دست يافتني نباشد، مگر با آموزش آنلاين كه مرزهاي زماني و مكاني را از بين برده است.

مديريت هزينه‌ها

هزينه بالا آموزش سبب شده بسياري علي‌رغم داشتن استعداد، نتوانند آن را پرورش دهند و به نتيجه‌اي قابل قبول دست يابند.

اگرچه پرداخت هزينه براي آموختن هنر ارزشمند است، اما برخي نمي‌توانند هزينه هنگفتي را بپردازند. آموزش آنلاين با هزينه مقرون به‌صرفه بازدهي دوچنداني را نيز فراهم مي‌كند.

كيفيت بالاي آموزش

در سبك يادگيري آنلاين هنرجو مي‌تواند علاوه بر اينكه روي فيلم‌هاي آموزشي مكث مي‌كند، چندين بار به تماشاي آن بنشيند تا به‌خوبي بر تمامي نكات مسلط شود. بي جهت نيست كه مسير آموزش سريع‌تر طي مي‌شود.

آزادي انتخاب در سبك موسيقي

اگر انتخاب سبك موردعلاقه موسيقي به‌درستي صورت نگيرد فرد فقط تقلايي بيهوده داشته است بدون آن كه بتواند بهره اي را شاهد باشد. اما در سبك يادگيري آنلاين مي‌توان از بين انبوه سبك‌هاي مختلف موسيقايي بهترين را انتخاب كرد و پيش رفت.

خنياگر كيست و چه مي‌كند؟

خنياگر از برترين آموزشگاه‌هاي مجازي موسيقي است كه با همراهي برترين اساتيد محتواهاي آموزشي استانداردي را تهيه كرده است تا علاقه‌مندان به‌جاي تكيه كردن بر آموزش‌هاي بي‌اساس كه فقط ذهن آنان را پر مي‌كند و جيبشان را خالي، بتوانند روح و زندگي موسيقي را به‌درستي بياموزند.

خدمات اين مجموعه در جهت آماده‌سازي علاقه‌مندان براي نواختن حرفه‌اي سازهاي اصيل موسيقي و خواندن بدون چالش است.

اگر مايليد خدمات شاخص اين مجموعه را بهتر بشناسيد توصيه مي‌كنم ادامه متن را از دست ندهيد.

آموزش مطابق با اصول استاندارد

براي همراهي با آموزش‌ها، تنها علاقه و پشتكار كافي نيست. اگر فضايي پر طراوت وجود نداشته باشد هنرجويان علي‌رغم داشتن استعداد سردرگم مي‌شوند و نمي توانند حتي الفباي اوليه را نيز بياموزند.

خنياگر با علم به اين موضوع از برترين اساتيد موسيقي ايراني براي آموزش دعوت كرده است تا هر فردي از پير و جوان، و كوچك و بزرگ بتوانند موهبت دروني خود را بشناسند و آن را شكوفا كنند.

همراهي معلمان باتجربه موسيقي ايراني

در صورتي كه آموزش از اساتيد بنام و توانمند صورت نگيرد تلاش‌هاي هنرجويان به بيراهه خواهد رفت. تمامي مجموعه آموزشي اين آكادمي نيز توسط اساتيد شاخصي تهيه شده كه كوله باري از تجربه را به دوش مي‌كشند.

اساتيد خنياگر

 • استاد مسعود حبيبي در زمينه آموزش ساز دف
 • استاد سعيد ثابت در زمينه آموزش ساز سنتور
 • استاد نادر مشايخي در زمينه آموزش هارموني
 • استاد علي پژوهشگر در زمينه آموزش ساز عود (بربت)
 • استاد علي (همايون) رحيميان در زمينه آموزش ساز ويلون
 • استاد سام اصفهاني در زمينه آموزش ساز پيانو
 • دكتر امير حسين رمضاني در زمينه آموزش تئوري موسيقي
 • استاد كيوان مير هادي در زمينه آموزش ساز گيتار
 • استاد محمد مهدي بابايي در زمينه آموزش متد ميوزماسل
 • استاد آزاد ميرزا پور در زمينه آموزش ساز تار
 • استاد طينوش بهرامي در زمينه آموزش ساز سه تار
 • استاد شاهو عندليبي در زمينه آموزش ساز ني
 • استاد منصور پاك نژاد در زمينه آموزش ساز هارمونيكا (ساز دهني)

همراهي گروه فيلم‌برداري توانمند

كيفيت محتواهاي آموزشي با مهارت گروه فيلم‌برداري ارتباط مستقيمي دارد. گروه فيلم‌برداري توانمندي مجموعه‌هاي آموزشي را تهيه كرده‌اند تا علاقه‌مندان بتوانند به‌راحتي با تدريس اساتيد ارتباط برقرار كنند. بي جهت نيست كه اين محتواهاي آموزشي را جلوه اي از هنر، علم و تخصص مي دانند.

آموزش مطابق با استانداردهاي روز دنيا

نورپردازي، صداپردازي و تدوين بسيار حرفه‌اي رعايت شده‌اند تا اين سبك آموزشي هيچ‌گونه چالشي را براي علاقه‌مندان ايجاد نكند؛ بي جهت نيست كه تمامي افراد با هر سطح از استعداد، بازدهي بالايي را شاهد خواهند بود.

 آموزش آنلاين سازدهني


برخورداري از سيستم پشتيباني حرفه‌اي، ضمانت برگشت وجه و ارائه بسته آموزشي به روز

علاقه‌مندان در صورت مواجه با چالش و مشكلات يادگيري مي‌توانند آن را از طريق وب‌سايت مطرح كنند تا علاوه بر سيستم پشتيباني اساتيد نيز پاسخگو باشند.

اما در صورتي كه هنرجويان از كيفيت فيلم‌هاي آموزشي رضايت چنداني نداشته باشند، مي‌توانند از خدمت ويژه‌اي به نام گارانتي برگشت وجه استفاده كنند. البته كيفيت بالا و ارائه محتواهاي به روز شده مي‌تواند بيانگر حرفه‌اي بودن آموزش‌ها باشد.


منتشر شده در خبرگزاري مشرق در اين مطلب سعي داريم با بررسي بهترين مارك اجاق گاز و فر توكار ايراني و توضيحات كامل در مورد انواع اجاق گاز اخوان و انواع فر توكار اخوان همراه شما باشيم تا شما عزيزان بتوانيد بهترين مدل را با توجه به نياز و بودجه خود انتخاب نماييد، در ابتدا بايد به اين نكته مهم اشاره كنيم كه كيفيت و قطعات استفاده شده در يك محصول خوب از اهميت ويژه اي برخوردار است و شما عزيزان قطعاً نام‌ آشناي اخوان را در توليد بهترين اجاق گاز و بهترين فر توكار گازي و برقي شنيده ايد چراكه اين دسته از محصولات در اين برند معتبر همراه با به روزترين تكنولوژي هاي روز دنيا توليد شده اند و به شما اين امكان را مي دهد تا در طول عمر بسيار بالا و كيفيتي ماندگار از آنها استفاده كنيد قيمت اجاق گاز اخوان و قيمت فر توكار اخوان به دليل تناسب همين ويژگي ها مي تواند كاملا اقتصادي و مناسب به شمار رود از همين رو به شما عزيزان پيشنهاد مي كنيم با ما در بررسي اين دسته از محصولات شركت اخوان همراه ما باشيد.

 

 

 

«شما مي توانيد براي مشاهده محصولات شركت اخوان و اطلاع از قيمت ها به فروشگاه اينترنتي 20 بخر مراجعه نماييد»

بهترين قيمت اجاق گاز اخوان و قيمت فر توكار اخوان H2

همه ما مي ‌دانيم كه اجاق گاز قلب هر آشپزخانه ‌اي به شمار مي‌ رود و امروزه فر توكار نيز جاي خود را در بسياري از آشپزخانه ها باز كرده از همين رو پركاربردترين لوازم در هر آشپزخانه اي به شمار مي ‌رود لذا انتخاب مدلي مناسب از اجاق گاز روميزي و يا مبله به همراهيك فر برقي و يا گازي مي ‌تواند از اهميت بسيار بالايي برخوردار باشد. همان طور كه اشاره كرديم اخوان به عنوان بهترين مارك اجاق گاز و صفحه گاز روميزي ايراني و انواع فر توكار شناخته مي شود كه تنوع بسياري را در اين دسته از محصولات خدمت خريدارانش ارائه مي نمايد از همين رو برند اخوان به دليل بالا بودن سيستم امنيتي و استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات و مرغوب ترين قطعات توانسته به يكي از پرفروش ترين اجاق گاز روميزي، صفحه اي و فر توكار برقي و گازي به شمار رود كه با توجه به كيفيت و قيمت اجاق گاز اخوان در كنار قيمت فر توكار اخوان به دليل داشتن ويژگي هاي منحصر به فرد آن در دسته محصولات اقتصادي و منطقي به شمار مي رود و رقيبي جدي براي برندهاي خارجي محسوب مي شود به طوري كه مي بينيد بيشتر افراد زمان خريد اجاق گاز و يا خريد فر توكار برند اخوان را به برندهاي خارجي ترجيح مي دهند البته ناگفته نماند كه اين مقايسه بر اساس كيفيت معقول در كنار قيمت مناسب آن است وگرنه برندهاي بسيار مطرحي در دنيا در صنعت پخت و پز وجود دارد كه مقايسه آنها كار بسيار اشتباهي است توجه داشته باشيد ما در اينجا با توجه به اين سطح بودجه قصد مقايسه داريم.

پيش از هر چيز لازم است بدانيد كه محصولات شركت اخوان را در را بدين شرح توضيح دهيم: اجاق گاز اخوان كه از پرفروش‌ ترين‌ هاي آنها اجاق گاز روميزي اخوان و فر توكار به شمار مي ‌رود با داشتن ويژگي ‌هاي منحصر به فرد مي تواند كارايي بسيار كامل و تكميلي را به شما بدهد. امروزه و با گذر زمان با توجه به داشتن فضاي كمتري در آشپزخانه افراد تمايل بيشتري به انتخاب انواع اجاق گاز روميزي اخوان و انواع فر توكار اخوان دارند و البته قطعاً شما نام اجاق را به صورت صفحه نيز شنيده ايد كه اين دو كلمه تفاوتي با يكديگر نخواهند داشت يعني شما عزيزان مي توانيد اجاق گاز يا صفحه گاز توكار و يا روميزي را با داشتن مزيت هاي ويژه براي خود انتخاب كنيد. در ابتدا لازم است بگوييم كه اجاق گاز (صفحه گاز) توكار و روميزي در كنار فر توكار به راحتي قابل حمل مي باشند و فضاي بسيار كمتري را در آشپزخانه شما خواهند گرفت و شما عزيزان مي توانيد از كابينت زير آن نيز براي گذاشتن وسايل آشپزخانه تان استفاده كنيد.

انواع اجاق گاز اخوان

انواع صفحه گاز اخوان به صورت صفحه استيل يا صفحه سراميك شيشه اي توليد شده است كه هر دو آنها از 2 شعله تا 5 شعله توليد شده اند كه بنا به نياز و فضاي آشپزخانه خود مي تواند از آنها استفاده نماييد.

اجاق گاز استيل اخوان

اجاق گاز اخوان با صفحه استيل به دليل داشتن صفحه‌ اي از جنس استيل ضد خش يكي از پرطرفدارترين مدل هاي صفحه گاز روميزي استيل به شمار مي رود اگر شما به ظاهر اين جنس از صفحه استيل نگاه كنيد مي ‌بينيد كه استيل بكار رفته شده در انواع اجاق گاز استيل اخوان به گونه خش دار مي باشد و سطح كاملاً صيقلي ندارد از همين رو كاملا ضد خش مي باشد و لازم نيست نگران خش افتادن آن در زمان تميز كردن آن باشيدعلاوه بر آن شما در هنگام خريد اجاق گاز استيل اخوان ديگر لازم نيست نگران تميز كردن صفحه آن باشيد چراكه به سادگي و مي توانيد آن را تميز كنيد داشتن قابليت مقاومت در برابر حرارت در اين نوع از جنس استيل شما گرماي ماندگاري بر روي جنس اين صفحه نيز احساس نخواهيد كرد كه اين يكي از ويژگي ‌هاي مهم در انواع اجاق گاز اخوان به شمار مي ‌رود و باعث شده كه اين جنس از صفحه گاز روميزي و توكار داراي طرفداران بسيار زيادي مي باشد، شما براي انتخاب فر توكار اخوان نيز مي توانيد مدلي را انتخاب كنيد كه از پنل استيل و يا دستگيره استيل در آن استفاده شده است در اين حالت ست زيبايي از اجاق گاز استيل و فر توكار اخوان را در آشپزخانه خود خواهيد داشت.

اجاق گاز شيشه اي اخوان

مهم ترين ويژگييعني ضد خش بودن و مقاومت در برابر حرارت يكي از ويژگي ‌هاي انواع اجاق گاز شيشه اي اخوان به شمار مي ‌رود و شما عزيزان ديگر لازم نيست با خريد اجاق گاز اخوان از اين برند معتبر ديگر نياز نيست نگران تميز كردن صفحه روي آن باشيد چراكه به آساني و با يك دستمالي ساده آن را تميز نماييد، انواع صفحه گاز شيشه اي اخوان در رنگ بندي مشكي و سفيد توليد شده اند و بسياري از مدل ‌ها به دليل داشتن ابزار بسيار شيك در اطراف شيشه داراي زيبايي بسيار دلنشيني مي باشد و شما مي توانيد با خيالي آسوده از مدل هاي اجاق گاز روميزي اخوان با زيبايي هرچه تمام تر استفاده فرماييد، دقت داشته باشيد صفحه سراميك و شيشه استفاده شده در انواع اجاق گاز صفحه اي اخوان ضد خش بوده و مي توانند تا 300 درجه سانتي گراد را تحمل كنند پس لازم نيست نگران تميز كردن و يا شكسته شدن آن باشيد در اينجا كافيست تنها به دكوراسيون آشپزخانه و سليقه خود انتخاب خود را انجام دهيد، در صورت انتخاب اجاق گاز شيشه اي اخوان مي توانيد آن را با يك فر توكار اخوان كه پنل و درب آن شيشه اي دارد آنها را با يكديگر ست نماييد.

مشخصات انواع فر توكار و صفحه روميزي اخوان

وجود فندك اتوماتيك در كنار شبكه هاي چدني باعث پخش يكنواخت حرارت براي پخت مواد غذايي مي شود كه در كنار آن استفاده از ترموكوپل فوق سريع به عنوان سيستم ايمني در انواع فر توكار اخوان گازي و انواع اجاق گاز اخوان ازجمله ويژگي هايي است كه به همراه خود دارد كه با داشتن اين ويژگي ها به همراه قطعات ايراني و خارجي در مدل هاي متنوع قابل انتخاب براي شما مي باشند كه هر يك از آنها مي ‌تواند باكيفيت و طول عمر بسيار زياد كار كند؛ و در نهايت مي‌ توانيم به اين جمع ‌بندي برسيم كه قيمت اجاق گاز روميزي اخوان و قيمت فر توكار اخوان در مدل ‌هاي استيل و چه در مدل‌ هاي شيشه اي تا ميزان بسيار زيادي مي‌ تواند اقتصادي و مناسب شمرده شود و شما عزيزان مي توانيد با خيالي آسوده يكي از مدل هاي موجود در بازار را براي خود انتخاب نماييد

انواع فر توكار اخوان

فرها امروزه در مدل هاي بسيار متعددي در برندهاي مختلفي در دنيا توليد شده اند كه انواع فر اخوان از بهترين مارك فر توكار ايراني مدل هاي متنوعي را به همراه با ديزاين هاي مختلفي توليد نموده است و به عزيزان امكان انتخاب انواع فر توكار را در رنگ بندي مختلف و امكانات مختلف خواهد داد كه به نسبت كيفيت كارآيي و ويژگي‌هاي فر اخوان شما مي توانيد به اين نتيجه برسيد كه قيمت فر توكار اخوان تا چه حد مي‌ تواند اقتصادي و منطقي به شمار رود فر توكار اخوان داراي اندازه هاي مختلفي از حجم 56 تا 70 ليتر مي باشد و شما عزيزان مي توانيد بنا به آشپزخانه نوع اجاق گاز اخوان خود آنها را انتخاب كنيد.

فر توكار اخوان به طور كلي به دو دسته مختلف تقسيم مي‌شود برخي از فرها كه به عنوان فر برقي اخوان و يا فر گازي اخوان شناخته مي‌ شود و برخي ديگر كه دو عملكرده و به عنوان فر برقي و گازي اخوان شناخته مي‌ شود و داشتن دوعملكرد در انواع فر توكار اخوان اين امكان را به شما مي دهد تا كاملاً بر مبناي نياز خود آنها را استفاده كنيد لازم به ذكر است كه در مدل هاي متنوع فر هاي اين برند معتبر شما شاهد خشك شدن غذا نخواهيد بود چراكه بهترين ويژگي ها و تكنولوژي هاي روز دنيا در نوع برقي و گازي استفاده شده است كه با نگهداري ميزان رطوبت غذا مي ‌تواند بهينه ترين نوع عملكرد را در انتخاب شما بگذارد و شما كاملاً بر اساس طرح و سليقه خودتان مي توانيد مدل هاي گوناگون آن را انتخاب كنيد، از ويژگي هاي كلي و مهم انواع فر برقي و گازي اخوان مي توان به سهولت تميز كردن و نظافت بدنه داخلي اشاره كرد چراكه بدنه داخلي فر اخوان به گونه ‌اي انتخاب شده است كه چربي و كثيفي را بر روي خود نگه نمي دارند و اين ويژگي مي تواند از يكي از مهم ترين اركان در هنگام خريد فر توكار اخوان به شمار رود ميزان سطح انرژي مصرفي كم، موجود جوجه گردان با موتور حرفه اي، ترموكوبل هاي دو زمانه فوق سريع، پنل بسيار زيبا و كارآمد در كنار برنامه هاي پخت متنوع و مناسب بودن قيمت فر توكار اخوان و انواع اجاق گاز اخوان به شمار مي رود و شما عزيزان مي توانيد اين محصول باكيفيت با طول عمر بسيار زياد را در مدل هاي متنوع براي خود انتخاب نماييد لازم به ذكر است كه بدانيد انواع فر اخوان از قطعات ايتاليايي با برندهاي معتبر و يا قطعات ايراني درجه يك استفاده شده است كه سهولت استفاده طول عمر بالا كارآيي بسيار زيادي را در اختيار شما عزيزان مي گذارم كه لازم است بدانيد كه اشعه هاي توليدي انواع فر برقي اخوان به صورتي مي باشد كه اين اشعله ها براي سلامت مضر نمي باشند لذا شما مي توانيد يكي از استانداردترين دستگاه ها را در اختيار داشته باشيد.

 


منبع: خبرگزاري تسنيم

اگر قصد خريد لوازم خانگي بزرگ آشپزخانه مانند ماشين لباسشويي، ماشين ظرفشويي و يا يخچال فريزر را داريد بدون شك يكي از بهترين برندهاي بازار در حيطه لوازم خانگي برند ال جي محسوب مي شود كه توانسته قسمت بزرگي از بازار را در سراسر جهان را به خود اختصاص دهد، چراكه شركت ال جي با به‌ كارگيري باكيفيت ترين قطعات و تكنولوژي هاي روز دنيا بر روي انواع ماشين لباسشويي ال جي، ماشين ظرفشويي ال جي و انواع يخچال فريزر ال جي توانسته باكيفيت ترين محصولات را توليد و به بازار عرضه كند تا جايي كه مي بينيد امروزه با برندهاي قول و صاحب نام در اين صنعت رقابت مي كند از همين رو قصد داريم در ادامه نگاهي داشته باشيم بر قابليت و تكنولوژي هاي بكار رفته در

در صورت تمايل به مشاهده هر يك از محصولات و اطلاع از قيمت هاي نمايندگي مي توانيد بر روييكي از لينك هاي بالا كليك كنيد

نگاهي بر امكانات ماشين لباسشويي ال جي

در ابتدا قصد داريم نگاهي داشته باشيم به يكي از پر مصرف ترين لوازم خانگي به همين جهت انتخاب آن از اهميت بسيار زيادي برخوردار است پس به شما پيشنهاد مي كنيم مدل مد نظر خود را حتما بر اساس نيازهاي خود انتخاب كنيد چراكه برنامه هاي شستشو و تكنولوژي هاي مختلف زماني مي توانند براي شما مفيد باشند كه ما از آنها استفاده كنيم پس به ياد داشته باشيد كه هيچ وقت بالاترين مدل ماشين لباسشويي ال جي و يا هر برند ديگري نمي تواند به عنوان بهترين انتخاب براي شما محسوب نمي شود، از همين رو در ادامه قصد داريم شما را با چند تكنولوژي در انواع ماشين لباسشويي ال جي آشنا كنيم تا در زمان انتخاب مدل ببيند كدام يك از اين موارد براي شما از اهميت بيشتري برخور دار است.

شستشوي سريع و تميز با TURBOWASH    :

در اينجا قصد داريم نگاهي داشته باشيم برعملكرد فناوري TurboWash كه مي تواند مدت زمان شستشو را براي شما به‌ طور چشمگيري كاهش دهد و باعث پايين آمدن مصرف انرژي شود و كيفيت شستشو را افزايش دهد، در اين فناوري ماشين لباسشويي ال جي با استفاده از Jet Spray آب با فشار قوي به طور مستقيم به مدت زمان 120 ثانيه بر روي لباس اسپري مي كند، اين موضوع باعث افزايش كيفيت شستشو و صرفه جويي در انرژي مي شود به طوري كه با اضافه كردن فناوري TurboWash ال جي به يك برنامه شستشوي عادي مي تواند زمان آن را به 59 دقيقه كاهش دهيد، علاوه بر آن اين فناوري مي تواند مصرف برق را تا 15 درصد و مصرف آب را تا 40 درصد براي شما كاهش دهد. حال كه صحبت از مصرف انرژي شد بايد بگوييم كه انواع ماشين ظرفشويي ال جي و يخچال فريزر ال جي نيز با استفاده از تكنولوژي هاي مختلف توانسته اند كمترين مصرف انرژي را در ميان ديگر برندها داشته باشد.

Motion Direct Drive 6

شركت ال‌ جي با الهام از شستشوي دستي و استفاده از تكنولوژي موتور اينورتر دايركت درايو موفق به طراحي فناوري 6 حركت شستشو شده است كه از حركت‌هاي دست انسان در زمان شستشوي لباس به صورت دستي الگو برداري شده است و از اين حركات براي شبيه سازي چرخش‌ ديگ ماشين لباسشويي ال جي استفاده مي شود تا شستشوي لباس ها به بهترين شكل ممكن انجام گيرد، اين 6 مرحله شامل فيلتراسيون، پيچاندن، آبكشي پله ‌اي، تاباندن، ساييدن و غلطاندن مي ‌باشد كه اين موضوع باعث شده صدمه كمتري به الياف لباس وارد شود و باعث افزايش عملكرد لباسشويي شده است، بدين ترتيب ماشين لباسشويي ال جي بر اساس برنامه شستشو از يك يا چند حركت مناسب در ديگ استفاده مي‌ كند تا با كنترل سرعت چرخش و امكان چرخش ديگ در هر دو جهت چپ و راست، عملكرد دستگاه به طور قابل توجهي افزايش پيدا مي كند تا با هر بار شستشو نتيجه ‌‌اي بهتري بگيريد. در همين راستا شركت LG با استفاده از تكنولوژي ها مختلف سعي كرده تا انواع ماشين ظرفشويي ال جي نيز داراي كيفيت بسيار بالايي براي شستن ظروف داشته باشند و مدت زمان نگهداري مواد غذايي در انواع يخچال فريزر ال جي نيز به بالاترين حد خود برسد كه در ادامه به آن خواهيم پرداخت.

موتور اينورتر دايركت درايو Direct Drive در لباسشويي ال جي

شركت ال جي موتورهاي ديجيتال يا بدون تسمه را جايگزين موتورهاي تسمه اي در ماشين هاي لباسشويي خود كرده است، اين موتور با استفاده از آهن ربا به طور مستقيم به مركز ديگ متصل مي شود و ديگ را به طور مستقيم به حركت در مي آورد از همين رو ماشين لباسشويي ال جي به دليل استفاده از موتور اينورتر دايركت درايو بدون تسمه ميزان و صدا، لرزش و نويز بسيار كمتري برخوردار هستند و مصرف انرژي در آن بسيار كمتر مي باشد از همين رو كارايي و طول عمر موتورهاي Direct Drive در مقايسه با موتورهاي تسمه اي بسيار بيشتر مي باشد و خرابي كمتري دارد.

از ديگر تكنولوژي هاي به كار رفته در ماشين لباسشويي ال جي مي توانيم به سيستم عيب‌يابي هوشمند Smart Diagnosis، تكنولوژي بخار شور True Steam، سنسور تشخيص وزن لباس، تكنولوژي QuickDrive، تكنولوژي حباب ساز EcoBubble اشاره كنيم.

 

نگاهي بر امكانات انواع ماشين ظرفشويي ال جي

فناوري بخارشوي TrueSteam

با ماشين ظرفشويي ال جي شستشوي دستي ظروف را فراموش كنيد و همه از تميزي بيشتر همراه با فناوري بخارشوي TrueSteam لذت ببريد، اين فناوري به شما امكان مي دهد تا ديگر نيازي به شستشوي ابتدايي ظروف قبل از قرار دادن آنها درون ماشين ظرفشويي نداشته باشيد، سيستم بخارشو ماشين ظرفشويي ال ‌جي در زمان شستشوي قدرتمند آسيبي به ظروف شما نمي ‌زند و با استفاده از انرژي و حرارت بسيار بالاي بخار آب مي تواند نفوذ پذيري بالاتري نسبت به آب داغ داشته باشد از همين رو شستشويي بهتر و لكه بري بهتري را براي شما به ارمغان بياورد از ديگر مزاياي استفاده از تكنولوژي TrueSteam در مقايسه با مدل‌هاي معمولي، لكه ‌هاي آب تا %30 كمتر بر روي ظروف باقي مي ماند. از سيستم بخارشور نيز در ماشين لباسشويي ال جي نيز براي شستشوي لباس ها مورد استفاده قرار گرفته شده است.

سبد هوشمند ال ‌جي LGSmartRack

قابليت سبد هوشمند ال‌ جي براي شما اين امكان را فراهم مي سازد تا تنها با لمس يك دكمه ارتفاع سبد خود را تنظيم كنيد تا فضاي مورد نيازبراي چيدمان انواع ظروف با ابعاد گوناگون براي شما فراهم شود و ديگر با مشكل كمبود جا در ظرفشويي خود مواجه نشويد و از حداكثر فضاي ماشين ظرفشويي ال جي خود بهرمند شويد.

فناوري Quad Wash ال ‌جي

يكي از برنامه هاي بسيار كاربردي در ماشين ظرفشويي ال جي فناوري QuadWash مي باشد كه در كنار موتور دايركت درايو باعث مي‌شود آب با فشار بال در چندين جهت به ظروف پاشيده شود تا تمام قسمت‌هاي آنها را به طور كامل تميز شود؛ قابليتي كه با بكارگيري 4 بازو به جاي دو بازوي آب پاش صورت مي گيرد و شستشوي ظرف‌ها را متحول مي ‌كند اين بازوها با حركات رفت‌ و برگشت به عقب و جلو در هنگام چرخش دو سمت بشقاب‌ها، ليوان‌ و لوازم پخت و پز را از تمامي زوايا تميز مي‌ كند و مي تواند زمان شست و شو را تا 15 درصد كاهش دهد و باعث ايجاد شست و شوي كامل و تميزي فوق العاده اي شود اين برنامه نه تنها باعث صرفه جويي در زمان شما مي شود بلكه باعث صرفه جويي در مصرف اب نيز مي شود، شما مي توانيد از برنامه Quick Wash نيز در ماشين لباسشويي ال جي استفاده كنيد و در مورد انواع تكنولوژي هاي به كار رفته در يخچال فريزر ال جي نيز در ادامه صحبت خواهيم كرد.

سيستم عيب‌يابي هوشمند Smart Diagnosis

شركت ال جي از سيستم عيب يابي هوشمند در بيشتر لوازم خانگي خود مانند انواع ماشين ظرفشويي ال جي، يخچال فريزر ال جي، ماشين لباسشويي ال جي و ديگر لوازم خانگي خود استفاده كرده است تا در زمان بروز هر گونه مشكلي بتواند شما را مطلع كند تا شما به راحتي و با استفاده از گوشي همراه خود بتوانيد هر عيبي را پيدا كنيد و ديگر نيازي نيست براي رفع يك مشكل ساده منتظر آمدن متخصص باشيد چراكه برخي از مشكلات به وجود آمده مي تواند به آساني توسط خود شما حل گردد كه برنامه به شما در حل آن راهنمايي هاي لازم را انجام مي دهد، اما اگر شما احتياج فرد متخصص داشته باشيد به سادگي با يك تماس تلفني با دفتر پشتيباني و خدمات پس از فروش مشكل را در كمترين زمان ممكن برطرف كنيد و از به وجود آمدن مشكلي بزرگ تر جلوگيري كنيد.نگاهي بر امكانات انواع يخچال فريزر ال جي

اگر به دنبال بهترين مارك يخچال فريزر براي منزل خود هستيد برند ال جي مي تواند بهترين انتخاب براي شما محسوب شود يخچال‌ فريزرهاي كم مصرف و قدرتمند ال جي در انواع طراحي‌هاي خلاقانه نياز آشپزخانه شما را برطرف مي ‌كنند كه بستگي به نياز خانواده شما دارد شما مي توانيد در ميان انواع يخچال فريزر سايد باي سايد ال جي و يا يخچال فريزر ال جي انتخاب كنيد.

فيلتر هواي هوشمند Hygiene FRESH

استفاده از فيلتر هواي Hygiene FRESH در يخچال فريزر ال جي مي تواند از بو گرفتن يخچال جلوگيري كند و باكتري‌ها را تا ميزان %99.999 درصد از بين ببرد كه باعث مي شود مواد غذاييطول در يخچال و يا فريزر طول عمر بيشتري داشته و تازه‌ تر بماند.

نگاهي بر فناوري SmartThinQ

شركت ال جي با استفاده از فناوري SmartThinQ مي ‌توانيد به شما اين امكان را دهد تا يخچال فريزر خود را در هر زمان و مكاني از طريق تلفن هوشمند كنترل و عيب ‌يابي كنيد و به آساني دماييخچال خود را تنظيم نماييد، فيلتر بهداشتي HygieneFRESH را كنترل كرده به گونه اي كه هميشه كنار آن هستيد.

صرفه‌ جويي در انرژي با كمپرسور اينورترخطي

شركت ال جي با بكارگيري كمپرسور اينورتر خطي در انواع يخچال فريزرهاي خود توانسته تحولي در قلب آنها ايجاد كند به طوري كه با استفاده از اين سيستم مي تواند 32% در مصرف انرژي صرفه‌ جويي ‌كند، كمپرسور اينورتر با تغيير سرعت دوران خود دما را ثابت نگه داشته و مصرف برق را كاهش مي‌ دهد از همين رو امكان كنترل بهينه سرما را براي تازه ‌تر نگه داشتن مواد غذايي مانند ميوه و سبزيجات را براي مدت طولاني ‌تر فراهم مي سازد.

شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر و يا خريد بهترين قيمت انواع ماشين لباسشويي ال جي، ماشين ظرفشويي ال جي و يا انواع يخچال فريزر ال جي با گارانتي گلد ايران مي توانيد به فروشگاه اينترنتي 20 بخر مراجعه كنيد.

منبع: tasnimnews.com

 


 

گوشي آيفون هاكان موبايل پس مطمئنا اين اسمارت فون بازدهي خوبي براي كاربران خواهد داشت زيرا اين اسمارت فون با صفحه نمايش 6.1 اينچي خود كه از رزولوشن 828در 1792 پيكسل برخوردار است خود را به محبوب ترين گوشي در ميان ميان رده هاي خود كرده است. رزولوشن اين نمايشگر 1334 در 750 پيكسل است كه يعني كيفيت 1080p را نميتوانيد از آن انتظار داشته باشيد. تراكمي در حدود 458 پيكسل بر اينچ دارد. همان شكل فشرده و زيبا كه به راحتي در يك دست جا ميگيرد، اما لبهها بافت متفاوتي دارد كه فرق دو گوشي را در دستتان احساس خواهيد كرد. در صورتي كه اين مشكل را با گوشي اندرويد خود داريد به مطلب آموزش رفع مشكل كم و قطع شدن صداي گوشي اندرويد مراجعه كنيد. فناوري هاي مختلف به كار رفته در اين قسمت باعث جلوگيري حذف آن مي شود و يكي از اصلي ترين قابليت Face ID در اين قسمت تعبيه شده كه با حذف شدن بريدگي اين بخش از دست مي رود. همچنين اگر فردي به شما ميگويد كه تماس ميگيرد اما شما هيچ نشانهاي از تماس او را در گوشي خود نميبينيد، ممكن است وي را بلاك كرده باشيد. و رنگ آبي اقيانوس آرام كه جايگزين رنگ Midnight Green در آيفون 11 شده است.

 

نمايشگر اين گوشي همان پنل super retina XDR است كه در نسخه pro max آيفون 11 نيز ديده ميشود. البته ارزش خريد آيفون x در مقايسه با بقيه آيفون ها بالاتر است. آيفون 12 گران است اما احساس تازهاي دارد و آماده استفاده براي 5 سال آينده است. دنياي آينده دنياي 5G است و احتمالا نميخواهيد اين همه پول براي گوشي بدهيد كه در آينده نميتواند سرعت بالاي اينترنت را به شما هديه بدهد. اگر اين حالت فعال باشد ماه كوچكي را در بالاي صفحه گوشي و در كنار علامت باتري مشاهده خواهيد كرد. البته بهصورت دستي نميتوان اين ويژگي را فعال كرد اما هميشه ميتوانيد بهصورت دستي آن را غيرفعال كنيد! البته اپل سعي كرده است با استفاده از زوم ديجيتال 5 برابر اين مشكل را تا حدي پوشش دهد. حس صيقلي شيشه كه در انتهاي بدنه كمي مات شده است، باعث شده اين گوشيهاي پيشرفته يعني گوشي آيفون 11 Pro و گوشي آيفون 11 Pro Max بسيار بهتر از گوشيهاي پيشين به نظر آيند. درحاليكه بيشتر دوربين گوشيهاي موجود در بازار تصاويري كمجلوه و با اشباع رنگ و كنتراست بيشازحد ميگيرند، دوربين iPhone 11 تصاويري بهشدت متوازن و مطلوب را به كاربر هديه ميدهد. اما جزئيات كمتري را نشان ميدهد.

 

همانطور كه پسوند ميني نشان ميدهد، iPhone 12 mini واقعاً جمع و جور ساخته شده و كوچكترين گوشي سري 12 آيفون به شمار ميرود كه آن را تبديل به يك گوشي خوشدست ميكند و مناسب افرادي است كه دنبال يك آيفون جديد با سايز كوچك ميگردند. اولي دوربين دوگانهاي است كه زاويه 120 درجه و لنز 13 ميليمتري را به كاربر هديه ميدهد و دومي حالت شب خودكار است كه بهخوبي عمل ميكند. سنسور بزرگ نور امكان ثبت و ضبط ويدئوي ديددرشب را به كاربر ميدهد تا ويدئوهايي دوستداشتني حتي در نور كم شاهد باشيم. شركت اپل يك شركت چند مليتي آمريكايي است كه در زمينهٔ طراحي، ساخت لوازم الكترونيكي مصرفي، نرمافزار كامپيوتر و گوشي هاي هوشمند فعاليت ميكند. شركت اپل طي اقدامي با استفاده از شماره سريال دستگاهها، زمان يك ساله گارانتي را لحاظ ميكند. باتري اين گوشي نيز مي تواند مدت زمان زيادي دوام بياورد چرا كه از نوع ليتيوم يون بوده و 2815 ميلي آمپر ساعت ظرفيت دارد.

 

اما نقطهضعفي كه بايد به آن اشاره كنيم اين است كه حالت شب در زمان استفاده از سنسور فوقعريض وجود ندارد و همين باعث ميشود كه تصاوير گرفته شده در اين دو حالت مانند شب و روز متفاوت باشند. ICCID كه سريال ارتباطي جهاني سيم كارت داخل دستگاه است نيز در پشت جعبه قيد ميشود. اگر صدايي نميشنويد مشكل از اسپيكر است. اما برخي از كاربران معتقد بودند اين تصاوير گرفته شده كمي آبرنگي هستند و وضوح دلخواه را ندارد. نيازي به گفتن نيست كه اين امكان ساعتها شما را سرگرم خواهد كرد اما اگر كمي خلاقيت به خرج دهيد، از استفاده از آن بهراحتي دست نخواهيد برداشت. با تلفن هاي Android، حتي براي باتجربه ترين كاربران فناوري نيز كمي مشكل در يادگيري وجود دارد. همچنين روي آيكون Airplay icon (مثلثي با چند دايره) در Control Center بزنيد. پرچمدار اپل يعنيiPhone 12 Pro Max از پردازنده مركزي قدرتمند 6 هستهاي A14 Bionic (پنج نانومتري) استفاده ميكند كه پرسرعتتر از نسل قبل خود يعني A13 است كه شاهكار جديد اين كمپاني است؛ همچنين اين گوشي هوشمند از پردازنده گرافيكي 4 هستهاي اپل بهره ميبرد كه به دليل بهينه بودن سيستمعامل iOS 14 با پردازندهها، تمام پردازشها به سرعت و بدون هيچگونه لگ و كندي انجام ميشوند كه اين روان بودن ميتواند تا سالها باقيمانده و بهمرور شاهد افت سرعت نباشيم.


نمايندگي سمعك در گيلان خدمات بينظيري از نظر تجويز و نحوه كاربرد اين وسايل كمك شنيداري ارائه مي كند. باتوجه به اينكه كاهش شنوايي فرد را از مراحل مختلف زندگي روزمره جدا مي كند و يك معلوليت جدي است به ويژه براي كودكاني كه در حال كشف جهان هستند درمان بسيار مهم است. كودكان در اين برهه سني ياد مي گيرند كه اصوات محيط، صداي افراد، حيوانات و ... را بشناسند اما با درگيري مشكلات جديدي پديد مي آيد. در اين مطلب به اطلاعات ارزشمندي درباره كم شنوايي گريزي زده ايم با ما همراه باشيد.


با روش رو به پيشرفتي كه از ميزان بوجود آوردن محتوا در فضاي مجازي - وبگاه هاي خبري و شبكه‌هاي اجتماعي - گواه هستيم، يافتن اخبار پربازديد، جذاب و در عين حال نكته‌بين و آپديت كه داراي ماخذ موجهي نيز باشند، كار سبكي نيست.

براي آخرين اخباري كه دركانال هاي اجتماعي انتشار ميابد هيچ اساس مقايسه اي وجود ندارد و اخبار حقيقي و داراي ماخذ موثق در اين فضاي تاريك كاهش يافته است. افزون بر اين در چنين فضايي به آساني مي توان اخبار دروغين را جايگزين اخبار حقيقي كرد، ميتوان با تكنيك هايي ساده آنها را به پربيننده ترين اخبار روز نيز تبديل كرد.

در نتيجه در طول تمام اين سال‌ها، اهالي رسانه ضمن تاكيد بر فزوني سواد رسانه‌اي در بين آهاد جامعه، به شناسايي محتوا و اخبار دروغين از حقيقيات نيز تاكيد كرده اند.

مبارزه با اخبار دروغين در شبكه‌هاي اجتماعي

حوادثي كه اخبار دروغين در انتخابات ۲۰۱۶ آمريكا رقم زدند حاصل ضعف شبكه هاي اجتماعي و فضاي ديجيتالي در رصد، بررسي و حذف اخبار پربازديد بي پايه و اساس بود. در واقع متخصصين تلاعب رسانه با علم به اشتباهات شناختي انسان و همچنين نوع مكانيزم شبكه‌هاي اجتماعي توانستند بر راي‌دهندگان آمريكايي تاثير گذاري كنند. به همين علت شبكه‌هاي اجتماعي و در صدر آنها توييتر با وسواسيت بيشتري انتخابات ۲۰۲۰ آمريكا را بررسي كردند تا جايي كه احترام گذاشتن به چارچوب‌هايشان در پخش اخبار، منجر به حذف اكانت رسمي دونالد ترامپ از توييتر براي هميشه شد.

لزوم انتشار هويت ماخذ هاي اخبار در رسانه‌هاي آنلاين

خبرگزاري و وبگاه هاي خبري همواره بر سر پخش پربيننده ترين اخبار روز با يكديگر مبارزه دارند. از سويي و با توجه به قوانين كشورمان در خصوص دريافت اجازه فعاليت براي اين رسانه‌ها، به راحتي مي‌توان به شخصيت و شناسنامه آنها و توليد كنندگانشان دسترسي داشت. در نتيجه هميشه آخرين اخبار كه در خبرگزاري‌ و پايگاه‌هاي خبري داخلي منتشر مي شوند، به دليل لزوم به رعايت اصول خبري و نيز نظارت‌هاي مستمر از طرف نهادهاي مربوطه، از بالاترين درجه اعتماد به اصالت خبر برخوردارند. چيزي كه در دنياي به اصطلاح آزاد امروز كمتر گواه آن هستيم و هر كسي مي‌تواند هر ادعايي را طرح و در نهايت از پاسخگويي نيز فرار كند.

مطالعه آخرين اخبار روز و مشكل كمبود وقت

مفهومي تحت عنوان اقتصاد توجه چندسالي است كه در بين اهالي رسانه و بازاريابان جا باز كرده است. اقتصاد، علم ماخذ هاي محدود است و از طرفي توجه انسان، امروزه كمياب ترين و در عين حال ارزشمندترين ماخذ بشمار مي‌رود. انساني كه از زمان بازكردن چشمانش در صبح تا زمان بستن آنها در شب، در روبه رو خواسته يا ناخواسته با هزاران پيام خبري و بازرگاني قرار دارد.

در اين بين دريافت مهمترين و پربيننده ترين اخبار روز در حيطه هاي خبري مختلف مانند، اخبار سياسي، اقتصادي، فرهنگي و ورزشي براي كساني كه روزانه پيگير اخبار هستند شايد بسيار حياتي باشد.

پاتوق خبر جعبه ابزاري براي خبرخوان‌هاي حرفه اي

با توجه به سختي هايي كه مذكور شديم و احتياج به اجازه دست يابي به معتبرترين آخرين اخبار از ماخذ هاي خبري موثق، سرويسي با نام پاتوق خبر متولد شده است. در اصل پاتوق خبر سايتي است كه اخبار را در حيطه هاي مختلف و از ماخذ هاي خبري شناخته شده و موثق در لحظه گردآوري كرده و آن‌ها را بصورت يكجا در اختيار مخاطبين خود قرار مي‌دهد.

مهمترين حيطه هايي كه پاتوق خبر، اخبار آنها را گردآوري مي كند عبارتند از:

                    ·اخبار سياسي

                    ·اخبار ورزشي

                    ·اخبار اقتصادي

                    ·اخبار حوادث

                    ·اخبار فرهنگ و هنر

پاتوق خبر ويترين مهمترين و پربازديدترين اخبار ايران و جهان

صفحه اصلي سايت پاتوق خبر شامل ستون هايي است كه هر كدام ۱۰ خبر پربيننده‌ آن حيطه را به نمايش مي‌گذارد. مكانيزم عملكر سايت به گونه‌اي است كه پربيننده ترين اخبار هر حيطه (مثلا سياسي يا اقتصادي) در بازه زماني چند ساعت گذشته، به صفحه اصلي سايت راه پيدا مي‌كنند. اين بدان معني است كه آن خبر خاص در بين تمامي اخبار آن حيطه بيشتر مورد توجه مخاطبين قرار گرفته است.

در نتيجه تمامي اخبار صفحه اصلي در پاتوق خبر، مواردي هستند كه مخاطبين بيش از ساير اخبار به آنها واكنش نشان داده‌اند. پس مي توان گفت كه اين صفحه، يك ويترين بزرگ شامل پربازديدترين اخبار روز از تمامي ماخذ هاي خبري معتبر و شناخته شده كشور است.

حيطه‌هاي خبري در پاتوق خبر

پاتوق خبر شامل حيطه يا سرويس‌هاي خبري متعددي است. دسته‌بندي و نامگذاري آنها بر اساس نوع دسته‌بندي كه در وبگاه هاي بزرگ و مطرح صورت گرفته انجام شده است. بطور مثال در بخش اخبار تكنولوژي، تازه هاي فناوري از رسانه هاي مختلف را به نمايش مي گذارد. ماخذ هاي ي مانند خبرگزاري‌هاي تسنيم، فارس و پايگاه‌هاي خبري مانند فرارو و خبرآنلاين. همين نوع نگاه در ساير حيطه‌هاي خبري وجود دارد.

جريان زنده اخبار در تمامي ساعات شبانه روز

با توجه به اينكه اخبار سايت پاتوق خبر در هر حيطه از ماخذ هاي خبري ديگر دريافت و نمايش داده مي‌شود، پس هميشه جريان پوشش اخبار در اين سايت وجود دارد بطوريكه در هر نكته‌بينه ممكنه است ده‌ها خبر به فهرست آخرين اخبار سايت اضافه شوند. مخاطبين مي‌توانند با انتخاب سرويس يا حيطه خبري مورد نظر خود در جريان لحظه‌اي اخبار آن حيطه قرار بگيرند.

آرشيو قابل دسترس اخبار ماخذ هاي مختلف با ظاهري يكپارچه

يكي ديگر از مشكلات پيگيري اخبار در وبگاه هاي خبري و خبرگزاري‌ها، رابط كاربري و طراحي گرافيكي مختلف و اغلب غيراصولي است بطوريكه مثلا مخاطب براي دريافت آخرين اخبار حيطه خبري مورد علاقه‌اش نمي‌داند كه بايد به كدام بخش از آن سايت مراجعه كند. اين مشكل در پاتوق خبر وجود ندارد و اخبار تمامي ماخذ هاي بطور يكپارچه و در قالب يك ظاهر متحد‌الشكل در اختيار مخاطب قرار مي‌گيرد و دسترسي به پربيننده‌ترين و آخرين اخبار هر حيطه به سادگي و تنها با يك كليك صورت مي پذيرد.

 
زيرنويس فارسي  The Falcon and the Winter Soldier 2020


 

 

http://news-amazing.ir/

 

http://new-news1.ir/

 

http://news-sky.ir/

 

http://news-one.ir/

 

http://day-news.ir/


اگر به دنبال ساختن جسمي جذاب و داراي فرم مناسب هستيد و مي خواهيد وزن خود را افزايش دهيد، قرصهاي چاقي به شما كمك زيادي مي كنند. قرص چاق كننده از منابع طبيعي ساخته شده اند و ميتوانند بدون هيچ عوارضي هم براي زنان و هم مردان نتيجه خوبي بدهند. اين قرص ها به شما كمك ميكند تا به طور طبيعي وزن خود را افزايش دهيد از حداكثر وزن و نتايج آن راضي كنيد اين باعث افزايش سطح انرژي و تناسب اندام شما مي شود. افراد به ندرت به قرص چاق كننده روي مي آورند ميتوان يكي از دلايل آن را بي اعتمادي به اثر قرص ها يا خطرناك بودن آنها دانست، اما اين مورد قبل از ورود داروهاي ايمن به بازار بود.

بارها اتفاق افتاده كه از شخصي ميشنويم كه، "شما بدن لاغر خيلي خوبي داريد" يا "خوش به حالتان كه چاق نميشويد" ، گاهي اوقات مردم با شنيدن اين جملات احساس خوشحالي نميكنند و به ظاهر لبخند تلخي ميزنند. يك نوع بدن وجود دارد كه به عنوان اكتومورف شناخته مي شود. افراد با چنين تيپ هاي بدني حتي اگر تلاش كنند نمي توانند وزن خود را افزايش دهند. اين مي تواند در صورت كمبود وزن به مشكلاتي منجر شود كه در نهايت باعث تداخل در سلامتي آنها مي شود. علاوه بر اين ، برخي از بيماران هم هستند كه با خوردن دارو كه پزشك گفته است دچار كاهش وزن شده اند براي بدست آوردن وزن قبلي در تلاش هستند .

هركسي كه قصد چاق شدن دارد بايد اطمينان حاصل كند كه يك رويكرد سالم را دنبال مي كند. در حالي كه اساس افزايش وزن، خوردن كالري، بيشتر از ميزان سوزاندن بدن، در روز است، اما انتخاب منابع خاصي از اين كالري ها به فرد كمك مي كند تا در هنگام افزايش وزن سالم بماند.

قرص هاي افزايش وزن چگونه كار مي كنند؟

تا آنجا كه به عملكرد قرص چاق كننده مربوط مي شود، اين قرص ها از چند ويتامين، مواد معدني و چندين ماده سالم تشكيل شده اند. براي كساني كه اميدوارند حجم بالايي داشته باشند، ويتامين ها و ساير مواد تشكيل دهنده از كمبودهاي بدن شما مراقبت ميكنند و سپس اشتهاي شما را افزايش ميدهند تا چند كيلوگرم اضافه كنند. با اين وجود، همراه با قرص چاق كننده ، بايد يك وعده غذايي مغذي داشته باشيد تا به هدف مورد نظر خود برسيد.

علائم افزايش وزن چيست؟

ممكن است متوجه شويد كه از زمان شروع مصرف دارو ، چند كيلو وزن اضافه كرده ايد. در برخي موارد ، اين به سرعت اتفاق مي افتد. اما در مواردي ممكن است، اين اتفاق آهسته تر رخ مي دهد. شايد متوجه نشويد كه چاق شده ايد تا زماني كه به روي وزنه رفته و وزن خود را مورد بررسي قرار دهيد.

بسته به علت افزايش وزن، ممكن است علائم ديگري را نيز مشاهده كنيد. به عنوان مثال، ممكن است اشتهاي شما افزايش يابد، يا ممكن است ورزش براي شما دشوارتر شده باشد. اگر با شاخص توده بدني 18.5 يا كمتر هستيد كمبود وزن داريد، ، قرص چاق كننده ميتواند به شما كمك كند تا همه جاي شما را پر شود از جمله صورت. چاقي بدن راحت تر از چاقي در صورت است .برخي از افراد ممكن است بخواهند بر روي صورت خود اضافه وزن پيدا كنند تا ظاهري گردتر ، پرزتر يا كامل تر به صورت خود بدهند. شكل صورت نيز بسته به ميزان وزن فعلي بدن فرد و ميزان عضله فرد مي تواند متفاوت باشد.

با افزايش وزن صبور باشيد و درك كنيد كه يك صورت بلند و لاغر داراي يك مولفه ژنتيكي است كه شما فقط با رژيم يا ورزش نمي توانيد آن را تغيير دهيد و بايد از قرص چاق كننده استفاده كنيد تا به عنوان مكمل كمكي به چاقي صورت كمك كند .

قرص هاي چاقي بدن

زنان يا مردان هر دو مي توانند از اين قرص چاقي بدن استفاده كنند . بعضي از افراد لاغر هستند و براي ايجاد توده بدن به تقويت نياز دارند. قرص چاقي بدن ميتواند جسمي ايده آل را براي شما به وجود آورد و مي تواند ناتواني حفره در بيماران را از بين ببرد. حتي بيماران با استفاده از اين قرص از ضعف جسمي و روحي خلاص مي شود. در نتيجه وزن خالص بدن پرتر ميشود. وقتي بدن قادر به عملكرد با وزن مناسب باشد، به فرد اعتماد به نفس مي بخشد. براي جواناني كه نياز به اضافه كردن وزن بدن دارند بدون هيچ گونه عوارض جانبي قرص چاق كننده يك انتخاب ايده آل است. همانطور كه بدن فيزيكي بهبود مي يابد ، باعث مي شود كه وضعيت رواني نيز بهبود يابد قرص چاقي به سادگي مكمل هاي مورد نياز براي افزايش وزن را تامين ميكند. دو نوع قرص چاق كننده وجود دارد؛ اولين مورد قرصهاي بدون نسخه است كه به افزايش وزن كمك مي كند. مورد دوم قرص هاي تجويز شده است كه پزشكان فقط بسته به شرايط شما مي توانند به شما بدهند.

آيا افزايش وزن به چاقي صورت كمك خواهد كرد؟

فزايش بي خطر چربي مي تواند به ايجاد فرم صورت كامل،كمك كند. در صورت اينكه وزن اضافي داشته باشيد به طور طبيعي نمي توان صورت را به طور خاص هدف قرار داد. با اين حال، افزايش وزن در افراد لاغر به طور كلي مي تواند كمك كند تا ظاهر كاملتري از صورت خود داشته باشند.

بهترين قرص افزايش وزن در بازار چيست ؟

زيبايي به هر شكل و اندازه اي وجود دارد. در اين شكي نيست با اين حال، اگر سلامتي شما مطابق اندازه شما نيست ، بهتر است بهترين قرص چاقي صورت و چاقي بدن موجود در بازار را پيدا كنيد.

قرص هاي افزايش وزن را از كجا بخريم؟

شما هميشه مي توانيد بهترين قرص چاقي بدون عوارض را در فروشگاه آنلاين پاك تن طب به آدرس https://paktanteb.com  جستجو كنيد و قرص هاي افزايش وزن مورد نظر خود را پيدا كنيد.

همچنين ميتوانيد براي خريد قرصهاي چاقي صورت به فروشگاه آنلاين پاك تن طب وارد شده و قرص چاقي صورت اونيكسرا خريداري نماييد. شركت اونيكس داراي محصولي به نام قرص چاقي بدن اونيكس نيز مي باشد كه براي افزايش وزن عمومي در تمامي نواحي بدن كاربرد دارد.   

در نتيجه، قرص هاي افزايش وزن ميتوانند مكملهاي كافي براي اطمينان از عملكرد مناسب بدن ارائه دهند،كه به نوبه خود به شما در افزايش وزن و داشتن يك سبك زندگي سالم كمك مي كند. براي اين منظور، اين بررسي در مورد بهترين قرص چاقي بدون عوارض در داروخانهها، بينش و دانش كافي در اختيار شما قرار داده است.

 


ليست صفحات

ساخت وبلاگ

جستجوگر پیشرفته سایتدر اين وبلاگ
در كل اينترنت
آمار

کاربران آنلاین کاربران آنلاین : 1 نفر
آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 14
بازدید دیروز بازدید دیروز : 11
بازدید کلی بازدید کلی : 677
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
ورود کاربر

نام کاربری :
پسورد :

عضويت سريع
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
نظرسنجي
نظرسنجی
نتیجه
تبادل لینک هوشمند
لینک :
خبرنامه
براي اطلاع از آپدیت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود
عضویت لغو عضویت